Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha már egy egész könyv van...

Ha már egy egész könyv van arról, hogy a sors öröklődik, akkor érdemes egyáltalán tenni ellene?

Figyelt kérdés

Nem merem elkezdeni olvasni.

Az en családom a tökéletes példa rá. Mindenki egy mentális beteg, vagy traumatizalt szerencsétlen. Az apám a legszerencsétlenebb, betegebb barom, akit valaha láttam. Nekem 4 féle mentális bajom van és elképesztő szerencsétlen dolgok történnek velem az életben. Nem nagyon bírom már tovább ép ésszel. Már félek felkelni reggel. Érdemes elolvasni egy ilyen könyvet, vagy csak jobban lehúz? Bár ennél jobban már nem tud.


2020. szept. 18. 07:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem rossz könyv, nem kell belemagyarázni magadnak a problémákat és elkönyvelni, hogy jólvan ez így.
2020. szept. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Úgy láttam, fenn van a neten pdf. formátumban is.
2020. szept. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

De mi van ha valaki Sajnos Örökbefogadott? Engem otthagytak 3 napisan s 1,4 évesen hozott el az örökbefogadó anyám a krasznai pediátriáról.

Nekem hiába írja a könyv az ősök életét mert rajtam nem segit. Én a vérszerinti szüleimet, családomat nem fogom olyan fokon megismet i hogy tudjam miért nem lettem egésséges pszihikailag. 24 éves koromban felkerestem a szüleinet s kiderűlt hogy az anyám meghalt 2004- ben vastag bél vagy milyen rákban 32 évesen s a testvéreim se emlékeznek rá sokat mert a nagyobbik 22 éves volt. Az apám meg évente egyszer eljön hozzánk de annyiból nem lehet kiismerni s nem is mesél a régi dolgokról semmit, tereli a témát, még annyi hogy egy nő sem állapodott meg mellette tartósan s más gyereke nincs s nyugdija sincs. Az apám testvére se mesél az ottani dolgokrol. Az apám megtiltotta hogy az anyám testvéreinek írjak facebookon s tíltsam le őket. Rájuk fogta hogy csavargók meg megerőszakolták a gyerek rokonukat s engem is kihasználnának. S ézért haragszok apánra mert úgy érzem hogy nem igaz csak így akar távoltartani tőlük. Azt érzem ők el tudnák mobdani hogy az apám milyen volt az anyámnal hogy engem otthagyott a korházban. Születésem elött az anyám az apámmal szeptemberben összeköltözött az apámmal s decemberben megszökött tőle a másik férfihoz akivel megmaradt s juniusban születtem.

2020. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12 éves volt a nagyobbik testvérem csak a telefonom elírta. Én voltam 15.
2020. szept. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes. És tudod, miért? Mert te te vagy, és nem a családod. Különálló személy és egyéniség, bármit is örököltél, amivel meg kell küzdened. Te azt kezdesz a saját életeddel, amit akarsz, függetlenül attól, honnan jöttél és mit hoztál magaddal.
2020. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz utolsó! Számtalan kutatás és alátámasztott példa mutatja, hogy akaratlanul is belénk rögződnek az ősök által elszenvedett traumák, amiket önkéntelenül folytatunk és sokszor észre sem vesszük. Pontosan ezt elemzi a könyv. Igen, le lehet vetkőzni, de nagyon nehéz.
2020. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok. Bocsi, de mégis mi nem igaz?
2020. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!