Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha nehéz érzelmi...

Mit tegyek ha nehéz érzelmi helyzetekben olyan düh jön rám amit nem tudok irányítani?

Figyelt kérdés

Szegény barátomat nagyon sokszor megbántom, olyan düh jön rám veszekedés közben amit nem tudok irányítani, durva szavak amiket nem tudok visszatartani. Nem akarok senkit bántani, nagyon bánom amint megteszem de nem tudom irányítani. Egyre jobban egy idegbeteg rib@n¢nak érzem magam aki mellett nem lehet megélni.

18l



2020. dec. 22. 18:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem és soha senkit nem tudnák megütni akit szeretek, mégis valahogy mindig bennem van, hogy emelni akarom a kezem pedig én magam nem akarom, ösztönből teszem amit nem tudok irányítani. Ha valakivel vitázok akkor is általában remegek és valamit szét akarok törni. Kérlek ne ítéljetek el nem tudom mi ez és tenni akarok ellene mielőtt valami rosszabbat csinálok.
2020. dec. 22. 18:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz. Súlyos önkontroll zavarod van. Gyerekkorodban el voltál kényesztetve? Minden úgy volt ahogy te akartad?
2020. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam elkenyeztetve, mindig megelégedtem azzal amit kaptam és gyakran honapokig nem kértem semmit, ez a mai napig jellemző is rám. Gyakran a szüleim már külön vesznek nekem csakúgy dolgokat mert olyan vissza fogott voltam világ életemben hogy csak na. A testvérim azok akik ilyenek, amit leírtál, én a csöndes gyerek vagyok aki tökéletesen megelegedik azzal ami van neki. :)
2020. dec. 23. 00:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Én csak sodródok az árral, nekem tökéletes mindig ami kialakuk, talán egyszer nem tetszett az hogy valami másképp lett mint ahogy én akartam de azon kívül nem volt ilyen
2020. dec. 23. 00:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lehet tudat alatt mégsem elégszel meg azzal amid van, és kontrollálni akarod a környezeted. Menj orvoshoz.
2020. dec. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!