Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csernus doktor tényleg egy...

Csernus doktor tényleg egy nagyon jó pszichiáter, vagy csak egy bazári mutatványos?

Figyelt kérdés
2021. jan. 21. 07:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
2021. jan. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Rájátszik, mert látja hogy a népnek tetszik ez a szereplése.

Én már szájon vágtam volna ha így beszélne velem egy pszichiáter.

2021. jan. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Is-is. A bazári majom stílus is szépen kitalált pszichológiai módszer. Az emberek manapság jobban odafigyelnek az ordibáló, alpári shegfej előadásmódra. Az üvöltözés, lealázás arra is jó, hogy a beteg hamarabb ráébredjen az összefüggésekre. Sokan tényleg nem értenek a szép szóból, és ha nagy a baj, akkor erre idő sincs. Továbbá sokan igénylik is ezt a stílust, " kérik az ostort". Én mondjuk ráborítanám az asztalt a jó doktorra.

Csernus nagyon megosztó személyiség, de van egy irritáló, tenyérbemászó feje. De jó pszichiáter, és el tudta adni ezt a lealázó arculatot. Máshol, máskor már megverték volna.

Én csak azért nem bírom, mert hiteltelen. Párkapcsolati tanácsokat is osztogat, miközben neki négy kapcsolata ment tönkre. Továbbá nagyon büszke rá, hogy lejött a drogokról, de azt nem reklámozza, h gyógyszerfüggő. Emiatt nekem a kiabáló kismajom kategóriában van.

2021. jan. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Rám hatástalan. Bármennyire is erőlködik.
2021. jan. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A műsorai nyilván nem olyanok, mint egy hétköznapi, szereplés nélküli rendelés.
2021. jan. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a megalázás semmi jóra nem vezet. Lehet, hogy ráébreszti a páciens erre és arra, de közben az önértékelését csorbítja, ami további problémák alapjává válhat.


Voltam előadásán, és élőben láttam, mit művel. Szórakoztató, de én meglehetősen felelőtlennek találom az ilyen mutatványait. Ismeretlen emberekbe köt bele felszínes dolgok alapján, egy gyorsan hozott ítélettel magukra hagyja őket, míg azokkal, akiknek a helyén van az önbecsülése, jól láthatóan nem tud mit kezdeni.

2021. jan. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bazári - zári - vári - tüvári, az a 2 jutubos csávó.
2021. jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segítettek a könyvei és a videói, 14-5 éves koromban találtam rá és teljesen zárkózott voltam érzelmileg.
2021. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
megjegyzem már sokkal nyugodtabb mint régebben.
2021. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonymousreview60 ***** válasza:
#9: Nem nyugodtabb. Eddig is az volt, csak minden fórumra másképpen megy. A TV műsornak látványosnak kell lennie, ezért is eltúlzottak ott a reakciók. Ezért alkalmazott ott láncfűrészt. Én a budapesti Belvárosi Színházban láttam egy 50-éves apa és annak 17 éves fiának élveboncolását, de ott csak szikét használt. Nem is emelte nagyon fel a hangját. A terápián alighanem még finomabb hangot üt meg (50.000/alkalom). 2 hete egy HVG interjúban mondta, hogy azért ment pszichiáternek, mert észrevette, hogy a kérdéseire a barátai mennyire megnyílnak, és hogy ha másképpen nem bírgatóak az emberek őszinteségre akkor üvöltözik velük.
2021. jan. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!