Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csernus doktor tényleg egy...

Csernus doktor tényleg egy nagyon jó pszichiáter, vagy csak egy bazári mutatványos?

Figyelt kérdés
2021. jan. 21. 07:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%
6-os válaszoló. Akinek helyén van az önbecsülése, azzal nem tud mit kezdeni.. A tud szót cseréljük ki a mer szóra. Láttad már Csernust kemény emberrel vitatkozni? Ugye, hogy nem? Megérzi a gyengeséget, és a gyenge emberbe beleáll. Az erősebb előtt meg lehajtja a fejét és hallgat.
2021. febr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
a drogosok egóját szokta megtépázni
2021. febr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, hogy pszichiáternek milyen, de azt tudom, hogy pszichológusnak kontár. Azt csinálja, hogy a drogosokkal szemben használt attitűdjét alkalmazza minden emberre, aki hozzá fordul. Ez nem pszichoterápia. Sok rémtörténetet hallottam róla. A szakma is lenézi.
2021. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!