Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Le tettem a cigit is, az alkoholt is, minden ok nélkül, pedig még szerettem is, de kedvem sincs hozzá, se semmihez, sportolni se járok ki, a sorozatok se kötnek le, alig beszélek emberekkel, feszült vagyok és csak fekszek, ha már nem megy ideülök és zenét hallgatok.

22/f


2021. jan. 21. 19:46
 1/3 anonim válasza:

én depressziót mondanék, de nem vagyok pszichológus és tapasztalatom sincs. minimális tudásommal a fent leírtak alapján erre tudnék gondolni. keress fel szerintem egy szakembert, vagy beszélgess egy szakemberrel. kitartást:)

de az is lehet hogy csak egy időszakos változás, és nem áll komolyabb mentális betegség a háttérben

2021. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
beszélgess egy szeretteddel* elírtam
2021. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg találni valamit amiben örömet találsz, és szereted is. Ha ez nem megy akkor szerintem érdemes lenne szakemberhez fordulnod.
2021. jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!