Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt hozzám hasonlóan...

Van itt hozzám hasonlóan olyan aki sokat gondolkodott a világról?

Figyelt kérdés

Nap min nap ezen kattog a fejem, de mindig oda jutok ki hogy nincs értelme.

Egész eddigi életemben mindig falakba ütköztem. Szeretek írni de kevés az időm vagy vizsga lesz, vagy pénz kell kiadatni. Barátnőt szeretem volna, egy társat akivel közösen lépünk előre, de mindig valami közbejött. Mindenhol falakt tapasztalok, de már meguntam.

Arra jutottam, hogyha lenne újjászületés akkor sem lenne sok értelme ennek az egésznek. Rettentően ki vagyok égve egyedül csak az irodalom érdekel, de manapság igen nehéz kiadatni valamit is. Brendon Hekett is hobibból ír sci-fiket, mellette dolgozik.

De ez most tényleg mellékes.


Egyszerűen nem látom értelmét semminek, minden napom egyforma. Kiskoromban vittek sokat külföldre szóval az sem kikapcsolódás. Megy egyébként is egy hét ízelítő csak. Kilátástalannak látom a jövőm, sötétnek.


25/F



2021. jan. 31. 19:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
25 éves korodra még nem dolgoztál sehol?
2021. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
de diák munkán, de tapasztalataim szerint az nem sokat számít a munkáltatók szemében.
2021. jan. 31. 19:20
 13/27 anonim ***** válasza:
De érettségi után mihez kezdtél? Azóta már eltelt 6-7 év.
2021. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
egyetem, meg elkezdtem egy, két éves okj-t amit megbántam szóval elméletileg három okj-van.
2021. jan. 31. 19:25
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Már ideje lenne elkezdeni dolgozni. :D

Mihez értesz?

2021. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Műtárgyakhoz és könyvekhez.
2021. jan. 31. 19:30
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
A múltam utamba áll minden szempontból és sikertelenségre vagyok kárhoztatva, úgy érzem. Én nem lehetek boldog, aki nekem tetszik, neki én nem tetszem, mivel rendkívül gátlásos vagyok, ezért valahogy mindig mindent elrontok, ha vele találkozom, hogy még "esély se legyen", úgy tűnuik.
2021. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Hát ezzel sokat nem érsz. Milyen OKJ-d van?
2021. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Most miért szerintem van benne fantázia.
2021. jan. 31. 19:34
 20/27 anonim ***** válasza:
74%
Válaszolj már a rohadt kérdésre, valaki segíteni szeretne, te meg csak tolod a dumádat a könyvekről. Ilyen tempóval ne csodálkozz, hogy semmit sem érsz el.
2021. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!