Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt hozzám hasonlóan...

Van itt hozzám hasonlóan olyan aki sokat gondolkodott a világról?

Figyelt kérdés

Nap min nap ezen kattog a fejem, de mindig oda jutok ki hogy nincs értelme.

Egész eddigi életemben mindig falakba ütköztem. Szeretek írni de kevés az időm vagy vizsga lesz, vagy pénz kell kiadatni. Barátnőt szeretem volna, egy társat akivel közösen lépünk előre, de mindig valami közbejött. Mindenhol falakt tapasztalok, de már meguntam.

Arra jutottam, hogyha lenne újjászületés akkor sem lenne sok értelme ennek az egésznek. Rettentően ki vagyok égve egyedül csak az irodalom érdekel, de manapság igen nehéz kiadatni valamit is. Brendon Hekett is hobibból ír sci-fiket, mellette dolgozik.

De ez most tényleg mellékes.


Egyszerűen nem látom értelmét semminek, minden napom egyforma. Kiskoromban vittek sokat külföldre szóval az sem kikapcsolódás. Megy egyébként is egy hét ízelítő csak. Kilátástalannak látom a jövőm, sötétnek.


25/F



2021. jan. 31. 19:06
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
És mire mész a be nem fejezett okj-mal. Az előző két szakmám is kigúnyoltad. Hol ebbe a segitség csak faggatózol.A kérdésem alatt meg hagy ezt a stílust. Árad belőled a frusztráció.
2021. jan. 31. 19:40
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
IT-hoz kapcsolódó vállalkozásom van. Gondoltam, ha valamennyire értesz hozzá, akkor tudnék munkaügyben segíteni, de így már nem aktuális. Azért fel a fejjel!
2021. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
94%
8-as vagyok, sztem Istennel teljesedne be az életed, persze nem akarok semmit erőltetni, de talán egy kicsit elgondolkozhatnál :)
2021. jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
másrészt: menj olyan egyetemi szakra, amit szeretnél csinálni:)
2021. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

23

Ti, hívők, csak a könnyen manipulálható, problémákkal küzdő embereket akarjátok meggyőzni a baromságaitokról? Menj a vallás kategória alá!

2021. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes tanult ember vagyok én is, mindjárt végzek a gyógyszerészetin, nem a jehova tanuja vagyok nyugi ;) Azért nem találja az élet értelmét, mert Isten az, ennyi. Sokszor tapasztaltam, hogy bármennyire is sikeres vagyok, egyáltalán nem leszek attól boldog, csak Istentől.
2021. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem picit próbálj nyitni a világ felé is.
2021. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!