Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS! Nehézlégzés mitől? A...

SOS! Nehézlégzés mitől? A semmitől jött ez rám. Pánikba vagyok esve.

Figyelt kérdés

A semmiből elkezdtem nehezen lélegezni, a fejem bizsergett a homlokomnál, azt gondoltam, hogy össze esek. Nem tudtam venni mély levegőt. Fújt. Tegnap voltam allergológián, és elmondtam a panaszaimat, és előírt budelint, és inhalációt, és ventolint nehézlégzésre. Szedem rendszeresen allergiára a tablettát. Koronavírus fertőzött voltam, lehet attól is, vagy asztma. Asztmám gyermekkoromban volt.


Mi történik velem?

Ugye nem asztma?

Mit tegyek?

Totálisan ki vagyok készülve.

Mi történik velem? Nyugodtan voltam az xbox előtt, és a semmitől rám jött a nehézlégzés, fújtás. Totálisan bepánikoltam. Mit tegyek?


2021. febr. 24. 12:17
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Inhalátort is előírt
2021. febr. 24. 12:42
 12/40 anonim ***** válasza:
0%
Szívbetegség
2021. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Miért lenne egyből szív betegség?
2021. febr. 24. 12:50
 14/40 anonim ***** válasza:
0%

Mert nemjól pumpál s több levegő kell tisztítani a vért!


Ezértalégszomj/fulladás!

2021. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Akkor most menjek kardiológiai vizsgálatra?
2021. febr. 24. 12:56
 16/40 anonim ***** válasza:
0%
Igen! szív UH!
2021. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal a hozzászólóval, butaságokat ír. Mivel úgyis írtad hogy háziorvoshoz mész, majd ő úgyis továbbirányít. De nehézlégzésnél nyilván először pulmonológiai szakrendelésre fog küldeni ha szükséges, nem pedig kardiológushoz. Ne rugózz azon, hogy mi bajod lehet, mert csak kellemetlenebbül érzed magad. Majd a háziorvos révén, meg ahová továbbküld majd megoldják a dolgot, bízd rájuk magad.
2021. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Nagyon félek hogy a szívemmel lesz a baj. Istenem. Nagyon félek
2021. febr. 24. 13:01
 19/40 A kérdező kommentje:
Hívtam a háziorvosomhoz, és ott vannak 15ig. Akkor megyek és kérek beutalot tüdő osztályra. És ott mit fognak csinálni?
2021. febr. 24. 13:04
 20/40 anonim ***** válasza:
18%

Szív eredetű okok a légszomj mögött

A tüdőbetegségek mellett a másik kiemelkedően fontos ok lehet a keringési elégtelenség miatt kialakult nehézlégzés. A bal szívfél elégtelensége esetén a tüdő pangásossá válik és a légzési munka megnő, s ez okozza a fulladásérzetet. A keringési elégtelenség első szakaszában, még nyugalomban panaszmentes a beteg. Későbbi szakaszban, a megszokottnál kisebb terhelésre is már nehézlégzés jelentkezik,

2021. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!