Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS! Nehézlégzés mitől? A...

SOS! Nehézlégzés mitől? A semmitől jött ez rám. Pánikba vagyok esve.

Figyelt kérdés

A semmiből elkezdtem nehezen lélegezni, a fejem bizsergett a homlokomnál, azt gondoltam, hogy össze esek. Nem tudtam venni mély levegőt. Fújt. Tegnap voltam allergológián, és elmondtam a panaszaimat, és előírt budelint, és inhalációt, és ventolint nehézlégzésre. Szedem rendszeresen allergiára a tablettát. Koronavírus fertőzött voltam, lehet attól is, vagy asztma. Asztmám gyermekkoromban volt.


Mi történik velem?

Ugye nem asztma?

Mit tegyek?

Totálisan ki vagyok készülve.

Mi történik velem? Nyugodtan voltam az xbox előtt, és a semmitől rám jött a nehézlégzés, fújtás. Totálisan bepánikoltam. Mit tegyek?


2021. febr. 24. 12:17
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Mérd meg a vérnyomásod lécci!
2021. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Most ezt komolyan írod, vagy ironikusan? Miért félnél a szíved miatt 23 évesen, amikor semmi olyan tüneted nincs, ami arra utalna hogy komoly baj van vele?

Ne szorongj betegségeken, nagyon kicsi a valószínűsége hogy bármi komoly bajod lenne, és úgyis az orvos majd alaposan kivizsgálja. Relaxálj, kösd le magad, tereld el a figyelmedet. Biztonságban van.

2021. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
És ez hogyan gyógyítható? De az allergologus tegnap meghallgatott és nem mondott semmit. Csak hogy nagyok a manduláim.
2021. febr. 24. 13:07
 24/40 A kérdező kommentje:
Vérnyomástól fóbiam van.
2021. febr. 24. 13:08
 25/40 anonim ***** válasza:

Végigolvasni!!!!!


[link]

2021. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Az allergológusnak nem ez a szakterülete, ő nem tud ehhez hozzászólni. És újra írom, ne foglalkozz Dr. House szívdiagnosztikai okfejtésével, teljesen értelmetlen az esetedben. Nyugodj meg, mész a háziorvoshoz nemsokára, minden meg fog oldódni.
2021. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti. Most jól megijeszettél. Még egy lapáttal rá tettél. Köszönöm
2021. febr. 24. 13:12
 28/40 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem, Debrecenbe járok, a Klinikára!
2021. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Fulladsz ha pl lépcsőzöl?
2021. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Nem fulladok. Munkában is úgy hajtom magam és bírok. Futni nem bírok. 500 méter és utána nem bírok tovább futni, ki fulladok.
2021. febr. 24. 13:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!