Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogyha a biploáris...

Mit tegyek hogyha a biploáris depresszió eluralkodott rajtam teljesen?

Figyelt kérdés

Korubelul 2012-ben kezdodott es most vagyok 28 eves tehat 19 eves korom ota tart. De mar nagyon sulyos alapotban vagyok es nem birom sokaig. Pszichologus nem segitett, baratnom nem volt soha, se tarsasagom de mar nem birja a szervezetem.

Mi lesz ha meghalok ebben vagy ongyilkos leszek? Egyaltalan meg erre van barmilyen gyogymod?

28/f


2021. febr. 24. 21:37
1 2
 1/19 DMJ2 válasza:
Vegyük fel a kapcsolatot!! Nem rosszból persze
2021. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1es: Hogyan?
2021. febr. 24. 21:40
 3/19 anonim ***** válasza:
Pszichiátriai kezelésre szorul az, be kell feküdjel egy két hétre, beállítani a gyógyszereket. Telihold jön,ilyenkor hulyulunk be.. én is ezen mentem át, nekem az ima segít és írj le dolgokat amit szeretsz. Tudd,h fontos vagy,és szeretned kell először magad és kérj segítséget. Vigyázz magadra,szio
2021. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
En nem szeretnek gyogyszert szedni
2021. febr. 24. 21:46
 5/19 anonim ***** válasza:
A bipoláris zavar az egyok olyan mentális betegség ami gyógyszer nélkül még nem kezelhető. Nekem is ez van, szedem a Lamolepet és azt leszámítva, hogy kevésbé mélyek a rossz időszakok nincs semmi zavaró hatása. Sok lehetőség még nincs.
2021. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én sem akartam szedni,de még neked nincs betegség tudatod ezért állsz ellen a gyógyszer miatt. Ki fog pukkanni egyszer a lufid,és akkor úgy fognak bevinni a kórházba.en is így kerültem oda idegosszeroppanas miatt.ma normál életet élek,leszazalekoltak,de mellette tudok tanulni, dolgozni. Ha mániás vagy,mozogj sokat nekem az segít,sok víz,igyál estére citromfűt,orbancfuvet,ami segít aludni.es aludj pihenj amennyit a tested igényel.jobbulast kívánok,szia
2021. febr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kórház. A rutinos bipolárisok már tudják, hogy olykor elkerülhetetlen egy pár hét bentfekvés.
2021. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Jahm és hülye ne legyél, gyógyszer nélkül kb. garantáltan öngyilkos leszel egyszer, így vagy úgy. Vagy egy mániás fázisban csinálsz valami akkora hülyeséget, amitől minimum utána leszel öngyilkos, vagy a depis fázisban mész majd olyan mélyre.


Egy litium csodákra képes, de a lamolepet is jónak mondják. Én a convulexxel is megvoltam elégedve. Minek élnél nyomorúságosan, mikor relatív élhető is lehetne az életed?

2021. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz gyogyszert szedni akkor mit akarsz?
2021. márc. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
1-2 honapig birja a szervezetem aztan kesz feladom.
2021. márc. 1. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!