Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki sok even at...

Van itt olyan aki sok even at tarto sulyos, szuicid hajlamu klinikai depressziobol meggyogyult? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amikor nincs konkret kivalto ok (pl szakitas, valas, gyasz stb) akinek feldolgozasaval elmulik a depresszio.

2021. márc. 15. 00:11
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Nehogy felmondj es mashova menj dolgozni utolso... mit varsz erre mit mondjon barki is?!

Es nem a kerdesre valaszoltal.

2021. márc. 24. 16:04
 22/23 anonim válasza:
Igen, kigyógyultam. Nekem egyértelműen a gyógyszer segített, bár tiniként még komoly ellenérzéseim voltak ezzel kapcsolatban, ezért sajnos csak akkor mentem el orvoshoz és kezdtem el gyógyszert szedni, amikor már nagyon-nagyon rossz állapotban voltam. A húszas éveimben is volt súlyos depresszióm, de akkorra már volt ezzel tapasztalatom, és éreztem, hogy az egyszer már bevált gyógyszer segíteni fog. Próbáltam egy 12 alkalmas pszichoterápiát is, az sem volt haszontalan, de nekem elsősorban a gyógyszer segített. 32L
2021. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Utolso es azota is gyogyszert kell szedned vagy el tudtad hagyni?
2021. ápr. 10. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!