Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ecstasy használat után tompa...

Ecstasy használat után tompa látás, furcsa közérzet, már 3. hete?

Figyelt kérdés

Többször volt már alkalmam fogyasztani bulik esetén, de sosem vittem tulzásba az ilyen szerek használatát. Viszont majdnem 3. hete egy 2x 300mgos hatóanyagu tabit leküldtünk egy haverommal, amit nem igazán kellett volna. Az esemény után 1 héttel migrénszerű fejfájás és pánikrohamok, tompa látás, kicsit megnövekedett vérnyomás lett urrá. Jelenleg Hollandiában vagyok, de sikerült eljutnom egy háziorvoshoz, aki csinált egy EKG-t és mindent rendben talált. Szerinte nem a bogyó volt, de én kételkednék.. Most a tünetek 2. hete, már a migrénszerű fejfájás, illetve a pánikrohamok alább hagytak, de ez az erősen tompa látás és enyhe vérnyomás továbbra is fenn áll. Olvastam ugyanitt a gyakorikérdéseken, hogy talán a szerotonin szint az alacsony.. Ezt az estét eléggé elbaltáztam, de remélem nem maradok igy. Tudtok adni esetleg tippeket, hogy mi lehet a probléma? Járt már más is igy?

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat, kérlek a kioktatástól kiméljetek meg, ostorozom magam eleget emiatt.



2021. márc. 24. 18:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nehéz megmondani. A tünetek megvannak. Voltam kardiologián, vervetelen de minden eredmény negativ. Elképzelhető hogy valami lelki probléma, mert olykor szorongashoz hasonlo tuneteim vannak. kérdés van e összefüggés a 2 eset között.
2021. máj. 2. 16:00
 12/12 anonim ***** válasza:
43%
Ha lelki a problema kezdj el spotolni es hamar elmulik
2021. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!