Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A sok koronavírus hír miatt...

A sok koronavírus hír miatt egyre több a súlyos pánikbeteg?

Figyelt kérdés
Az emberekre töményen ömlenek a koronavírus hírek. Egyre több emberen veszem észre hogy hipohonderek és súlyos pánikbetegek lettek. Ami máskor fel sem tűnt nekik, nem tulajdonítottak neki jelentősséget pl fejfájás, gyomorsav miatti köhögés plusz emiatt mellkasi fájdalom, nehézlégzés, meg sok korona előtti hétköznapi dologban is koronát látnak egyből. Rettegnek még a friss levegőtől is. Ez az egész csak szerintem abnormális?
2021. márc. 31. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Ha a hírek miatt lesz valaki pánikbeteg, az meg is érdemli, már bocsi. Ha egy ember ezzel sem tud megbirkózni, akkor mással sem fog.
2021. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Én pánik beteg vagyok sajnos régóta. Rám nagyon rossz hatással van.
2021. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is évek óta pánikbeteg vagyok és sajnos hipochonder is, de a vírushelyzet is rátesz eléggé ezekre.
2021. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Nekem egy nap alatt három ismerősöm lett covidos! Nagyon hat rám, már alig merek emberek közé menni. Párom csak nevett rajtam, hogy ha közelembe akar valaki jönni, szinte elfutok arrébb.
2021. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Na pont ez az, amiről a média hallgat. Nyilván óvatosnak és körültekintőnek kell lenni a józan ész határain belül. Biztos vagyok benne, hogy rengeteg embert érint pszichésen ennyire negatívan a rengeteg pánikkeltés és, hogy egy halvány pozitív hírt sem képesek mondani, de ez így nincs rendben szerintem.
2021. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!