Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan enyhítsem a szorongásomat?

Hogyan enyhítsem a szorongásomat?

Figyelt kérdés
Reggelente hányinger gyötör, mióta újra iskolába járok. Kis osztály óta tapasztalom, akkor is rengetegszer fájt a hasam mikor iskolában voltam,úgy vélem azóta is lelki okok miatt. Folyamatosan szorongok, de nem tudatosan, ha lehet ezt így mondani. Szakember segítsége nélkül, hogyan tudnám enyhíteni ezt, mert őszintén, nem igazán tudom miért szorongok folyamatosan, mindenért. Soha nem volt semmi traumám ami megmaradt volna bennem, vagy hasonló. Sose,, zaklattak,, vagy ilyesmi iskolában, vagy bárhol máshol.
2021. máj. 7. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Nekem ami nagyon bejött: Sanct Bernhard Aranygyökér kivonat. De jó az ashwagandha kivonat is. Van akinek az 5htp jött be. 1-2 hét mire érezni fogod a hatását. Ezek természetes anyagok, első körben ezeket próbáld ki + sport mozgás.
2021. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Szakember segítsége nélkül sajnos sehogy. A szorongás éppen azért szorongás, mert nem ismerjük az okát. Ha ismernénk, akkor félelemnek neveznénk.
2021. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Hát igen, a szorongásnak pont az a lényege hogy nem tudod az okát. De valami oknak mégis csak kell lennie. Szerintem ha nem múlik el próbálj szakemberhez fordulni, elvégre ezért vannak.
2021. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Miért pontoztátok le azokat, akik azt írták, hogy a szorongás oka SOSE tudatos? És szakember kell a gyökerének a felkutatásához? Lehet szedni persze mindenféle szorongásoldót, Rivotrilt, Frontint, Xanaxot, természetes alapú mindenfélét, sőt az alkohol is kiváló szorongásoldó, de attól a probléma oka nem szűnik meg.
2021. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
A szorongásnak lehet szervi vagy hormonális oka. Ezeket pedig a természetes kivonatok sok esetben, teljesen helyre tudják hozni. Ez tapasztalat! A skizofrénia és társaihoz kell szakember. És a kérdező azt kérdezte: "Szakember segítsége nélkül, hogyan tudnám enyhíteni ezt" 1-es válaszban megírtam hogyan. Próbáld ki, ezek tényleg jó anyagok.
2021. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!