Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség, hogyan tovább?

Pánikbetegség, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos rossz hírrel közlöm, 4 éve tartó pánikbetegségem. Az elmúlt napok során épp egy nagybevásárló központban vásároltunk ismerőseimmel, ők nem tudták mivan velem de szerintem látszott hogy nem vagyok rendben. Oktalan tünetek léptek fel ahogyan eddig is. Gyomoridegem szinte szúrt a mellkasom egész bevásárlás közben ki be fújtam a levegőt és próbáltam magamban ezt a dolgot mondogatni:"Minden rendben van, hamarosan haza megyünk nem lesz semmi baj." Míg kiértünk a parkolóig addig még éreztem a negatív tüneteket, viszont ahogyan haza tértünk a roham köddé vált.Ez egy kis időre abba maradt. Sajnos rá 2 nap múlva újból felbukkant és szintén gyomorideg, mellkasi fájdalom, Ha tömegközlekedésen vagyok szintén elő jönnek ezek a tünetek. Nem tudom hogyan tudnám ezeket a problémákat leküzdeni nagyon rossz így átélni mindennapjaim. Nem is szoktam erről senkinek beszélni csak is szakértőnek. Egy időre azt hittem végleg vége mivel nem volt jelen, de sajnos tévedtem az utóbbi hetekben újra azok a tünetek mint régen. Kérdésem az lenne, volt-e már valaki így ha igen mi az ami ilyenkor segített és tanácsolna? Mivel nekem így borzasztó leélni az életem. És azt gondolom ezt csak egy olyan ember érti meg aki már tapasztalt hasonló tüneteket illetve tud tanácsot adni.
2021. máj. 9. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

dr edmund j bourne - szorongások és fóbiák gyógyitásának kézikönyve.


Erre van szükséged. olvasd el és megérted a problémád és át is juthatsz rajta.


A lényeg, hogy a téves meggyözödéseket, belső negatív monologot kell megváltoztatnod ill kitanulnod egy relax gyakorlatot.

2021. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak semmi pánik! ez is egy szuper könyv, a szerzőre nem emlékszem, de könyvtárakban megtalálható.
2021. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat! Utána nézek majd a könyveknek.
2021. máj. 9. 21:38
 4/5 Sándor* ***** válasza:
Szia!Nagyon ismerős az ahogy leírtad, nekem is így volt.De szerintem nagyon szuper ahogy kezelted magadban a pánikrohamot, erre nem mindenki képes. Nálam például az volt, az első pánikrohamkor, hogy mentőket kellett hívni.Én 4 évig voltam pánikbeteg,antidepresszánsokat és nyugtatókat szedtem.Nekem az életmódomon kellett változtatnom,hogy teljesen elmúljon.Mostmár 6 éve nem volt és egészséges vagyok.Ezzel kapcsolatosan írok is egy blogot,(sandorkarmkillerjoga.blog.hu)amiben megosztom a tapasztalataimat, a gyógyulásom történetét, bízom benne,hogy sokmindenben tud majd segíteni neked. Én biztos vagyok benne,hogy a pánikbetegségből bárki kitud gyógyulni, mert nekem is sikerült és sok ilyet láttam a saját szememmel is.Nagyon sok erőt és mielőbbi gyógyulást kívánok neked.
2021. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó:Köszönöm szépen!
2021. máj. 16. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!