Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hi. Ez lehet a sok lelki...

Hi. Ez lehet a sok lelki szenvedés miatt? 18/L

Figyelt kérdés
Mostanában folyton bántok mindenkit,néha észrevétlenül is,utána meg megbánom és sírok. De nem nagyon vannak érzéseim..olyan kő szívű lettem,engem meg senki sem tud megbántani,meg sem érzem..

2021. máj. 26. 12:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Mintha bezártam volna a szivem és elfojtom magamban az érzéseket vagy valami ilyesmi,nem tudom.
2021. máj. 26. 12:21
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Igen lehet azért én is kicsit ilyen vagyok bár mostanában már egyre inkább sikerül a jó irányba változni

Remélem tudtam/tudok segíteni

16F

2021. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Igen, lehet. Egy pszichológus tudna ezeknek a gátaknak a feloldásában segíteni. Az elfojtás hosszútávon testi betegségek kialakulásához vezethet, úgyhogy jól lenne szakemberhez fordulni.
2021. máj. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Ez egy picit ellentmond egymasnak.


Alapbol ha megbantasz valakit es megbanod akkor vannak erzeseid. Plane ha meg sirsz is.


Ha meg goromba vagy a masikkal az szinten egy erzes - duh, felelem, szomorusag.


Nekem ugy hangzik, mintha nem tudnad rendesen feldolgozni az erzeseidet.

2021. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Egyetlen tanács alkalmazása mindenki javára van, annak ellenére, hogy kétezer évvel ezelőtt hangzott el a legnagyobb embertől aki valaha élt.

Máté evangéliuma 12:7."Amit akartok, hogy az emberek veletek megtegyenek, ti is azt tegyétek."

Ez lesz az alapja egy igazságos új világnak!

2021. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Sokszor az ember meg sem tudja ítélni, hogy mennyire nehéz amin átment, mert neki ez a normális, mert ebben élt. És csak amikor többet tapasztalt több féle életet lát jön rá, hogy oh basszus. Olvastam, hogy egy író is így tök későn jött rá, hogy nem egészen normális amin átment.
2021. máj. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!