Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért hozzák fel ezt az érvet...

Miért hozzák fel ezt az érvet öngyilkosság ellen?

Figyelt kérdés

Annyira utálom ezt a maszlagot hogy nem véletlenül születtél a földre meg neked küldetésed van stb.

Akkor az is ilyen nagy küldetés hogy naponta gyerekek tömkelege hal meg éhezésbe? Vagy az is ilyen nagy küldetés, hogy meg se születsz és már abortálnak? Vagy az is ilyen nagy küldetés ha egy cápa széttép?



2021. júl. 9. 08:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne (őszintén), mi okozza benned ezt a frusztrációt. Miért gondolkozol ezeken.
2021. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Gondolkoztam írják e választ mert perpill én is depressziós oldalról tudok csak írni. :D


Szerintem tokre nincs értelme semminek az életben, csak az ember túl nagy öntudatot kapott és mindenki azt hiszi hogy olyan krva fontos az élete mint önálló identitás, meg mindennek értelme meg célja van.. miközben nincs.


Minden amin szoronganak, stresszelnek vagy meg akarnak szerezni, egyiknek sincs értelme ebben az életben, csak max adott pillanatban azt gondoljuk.


Szóval a saját öntudatod határoz meg: ha azt hiszed fontos vagy az, jó neked, ha azt hiszed nem, és az élet megy tovább, hat tökéletesen igazad van.. kivéve a fájdalmat amit a közvetlen melletted állóknak/családnak okozol, ennyi marad utánad. Más nem.

2021. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!