Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt borderline személyi...

Vannak itt borderline személyiségzavarosok? Ti is manipuláltátok a pszichológusotokat?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy biztosan az vagyok-e, de csomószor hazudok neki, azért, hogy sajnáljon és emlékezetesebb legyek neki...

(Privátban leírom bővebben)



2021. júl. 26. 15:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%
A legtöbb pszicho már ki van égve, csak úgy bírja végighallgatni a sok okorséget, hogy közben a pénzre gondol. Tőle beszélhet egy kattant bordi, amit csak akar, ha hazudik, hát hazudik, gondolja a pszicho.
2021. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, nem akarok veled privizni, éppúgy csak a figyelmemre hajtasz, ahogy a pszichológusodnál is. Nem vagyok lelki szemetes. Köszi.
2021. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Rendben, igazad van
2021. júl. 26. 15:55
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Sosem szoktam hazudni nekik, mindig arra törekedem, hogy pontos információt osszak meg magamról, hogy helyesen tudjanak kezelni. Bár én meg is akarok gyógyulni...
2021. szept. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 hosszúhajú ***** válasza:
100%
bordi vagyok 27 éve. igen, csináltam ezeket, főleg kezdetben - kinőttem a nagy részét, de a kísértés az mindig megvan. igen, hogy különleges legyek.
2021. szept. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem hazudtam, hanem inkább hiányosan fejeztem ki magam, részben szorongás miatt. Jól esik a törődés és odafigyelés, de nem volt olyan jó viszonyom. Pszichiáternél volt. Próbáltam neki mondani hogy nem értek azzal hogy milyen tüneteim "kellenének" hogy legyenek, de szinte nem érdekelte. Van aki elkötelezettebb azért hogy a beteget hibáztassa.
2022. jan. 3. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Viszont ilyenkor ki kell lépni a terápiából és keresni másik pszichológust, akinél érzed, hogy figyel rád. Igen, sok a kiégett vagy csak simán alkalmatlan pszichológus, a pszichiáterek mindenre csak gyógyszert írnak fel. De nem szabad feladni, keresni kell olyat, akivel működik. Ez a kapcsolat is egyfatja kémián alapul, valakivel megy, mással nem.
2022. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!