Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz váltja ki. Hogy...

Stressz váltja ki. Hogy lehetne megszüntetni?

Figyelt kérdés
Stressz vagy izgatottaág váltja ki a hasfájásom ami hányingerrel együtt érkezik. De nem vagyok stresszesebb mint eddig voltam, habár tényleg hajlamos vagyok rágörcsölni és túlgondolni. Van e valami megoldás ellen? Szeretnék tenni ellene.

2021. aug. 7. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugtató hatású teakeverékekkel próbálkoznék először. Van konkrétan stresszoldó teakeverék drogériákban,de simán a citromfű, menta, kamilla, levendula is jók
2021. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van megoldás, meg kell nyugodni. Relaxálás, meditálás, figyelemelterelés, séta, kisállatok, kreatív hobbik, stb, stb. Színig van az internet a stressz kezelő technikákkal, jó olvasgatást!
2021. aug. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! 17 éves fiú vagyok, pszichológia témában utazok már elég rég óta.


Először is rá kéne jönni, hogy mitől stresszelsz.


Vannak ideiglenes megoldások, amik megszüntetik a stresszt, de hidd el, hosszútávon jobban jársz, ha megtalálod a probléma forrását a lelkedben, és leküzdöd azt.


Tedd fel magadnak azt a kérdést, hogy min szoktál stresszelni, milyen dolgokat szoktál túlgondolni, és mikre görcsölsz rá?


Például hamarosan jön az iskola. Nekem rengeteg problémám van ott, vannak olyanok akik nem bírnak a suliba, szét akarnak verni, de nem stresszelek, mert okosabb vagyok tőlük, és csak magukat minősítik.


Próbálj meg minden problémádra valami megoldást találni, ha nem megy, akkor írj privátban és segítek.


A nyugtató hatású tea nagyon ajánlott.


Azmellett még ajánlom a hasonló videókat: https://www.youtube.com/watch?v=BHACKCNDMW8

Feküdj le, engedd el magad, és hallgasd a videót.

2021. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!