Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már a legkisebb szorongásra...

Már a legkisebb szorongásra is testi reakció?

Figyelt kérdés
Sokat jártam pszichológushoz meg pszichiáterhez de már nem,segített viszont az az egy dolog maradt hogy gyakorlatilag minden ici pici atresszre is már hányingerem van,fáj a hasam,stb és gondolom jó menni kéne orvoshoz de amint elterelem a figyelmem ezek megszűnnek. Ez megy vagy két hete. Még gondoltam is hogy jó elmegyek az orvoshoz de feleslegesen corona időszakban nem szeretnék csak azért hogy azt mondja nincs semmi bajom.

2021. aug. 12. 08:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Gyermek pszichiáterhez jártam mert még gimis voltam de mivel elballagtam nem járok már hozzá és akkor úgy voltam nem is kell máshoz mennem mert saját magam sokmindenen túlléptem már és ezért is inkább kérdezem itt hátha valakinek valami technika bejött:)
2021. aug. 13. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!