Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyári depresszió? Van mèg...

Nyári depresszió? Van mèg valaki ilyen rosszul nyáron?

Figyelt kérdés

Szerintem èn telejsen fordítva működök, mert a legszebb és legjobb hónapokban vagyok magam alatt a legjobban.

Az évek során vettem észre és csak most realizáltam, hogy kb minden nyáron kivagyok kèszülve mentálisan.

Visszagondolva règebb, tini koromban is ebben a periódusban kapott el sírógörcs pitiáner dolgok miatt. Vagy ha ilyenkor kellett vizsgázzak, sokkal rosszabbul viseltem mint máskor.

Kèt ève a Montenegrói nyaraláson három napig tört rám a sírás alaptalanul. Az idèn szintèn, motivált lennèk mindenfèlèt csinálni de nincs kedvem, erőm és folyton valami bajom van, pl a párommal kötekszek, olyan dolgokat hozok fel amiket már évekkel ezelőtt megbocsájtottam neki, okolom a rossz kedvem miatt de belegondolva szerintem magammal van a gond.

Most, hogy kicsit kezd lehűlni az idő és nem süt a nap,kezdek èrezni kicsi javulást, már nem gyomorgörccsel keltem.

Hormonális probléma lehet vagy tényleg képes ilyen hatással lenni az emberre egy èvszak? 24n


2021. aug. 19. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:
3%

Jó nagy adag szerelem, romantika, szeretkezés kellene neked, és semmi bajod nem lenne soha.Ragyognál mint a nap.:)))

32F

2021. aug. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen igy erzek, de a meleg (28 foktol felfele) engem is folyamatodan feszultte tesz, en is erzem, hogy ingerlekeny vagyok es minden aprosagon felidegesitem magam.
2021. aug. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az augusztus és a vasárnapok általában ilyenek. Talán az az oka, hogy érzem a szeptember vagy a következő hét hangulatát, hogy ismét melóba kell menni, és úgy nehezebb pihenni is, vagy élvezni azt a maradék szünidőt.


A napsütés viszont segít, én mindig az esős időkben vagyok rosszul. Mondjuk az őszi napsütést sokkal jobban élvezem, mint a nyárit.

2021. aug. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Puhány emberek tömkelege a gyk-n. Kabulban nem lenne ilyen hisztid, túl sok időd van a hülyeségre. Kb 10-15 év múlva eljön a Mad Max korszak , ott már nem lesz időd a hülyeségre, örülsz ha életben maradsz.
2021. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Előző jól mondja. Szép nyugodt az életünk MOST, és az ilyen nem értékeli!

Szomorú.....

2021. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mad Max de jó akkor nem lesz

Benzin??? végre nem megy mindenki mit a mérgezett Egér egy kőkorszak ráférne már az emberiség re főleg a sok rohadt milliárd oskra

2021. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Pusztuljanak a gazdagok!!!!


Fuu de rühellem őket


Alig várom már, végre egyenlőség lesz.

2021. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Augusztus a legnehezebb hónap számomra, ami a depressziót illeti. Már, fizikális fájdalmaim is vannak.
2021. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!