Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rettegek attól, ha lánnyal...

Rettegek attól, ha lánnyal kell találkoznom,lehet így valaha barátnőm?

Figyelt kérdés
Gondolom sokaknak az lehet az első gondolata, hogy biztosan meleg ez a 28 éves srác, de nem. Elvesztettem a szüzességemet, ee azt is Tinderes lányokkal, akiknek szexre kellettem. Viszont ha lánnyal találkozom, az első perctől kezdve érzem, hogy csak barátnak tekint, de sokszor ahboz sincs merszem, hogy szóba álljak vele. Ehhez persze hozzájárul az erős szociális fóbiám is. Ennek ellenére szeretnék egy társat, és legalább 1 gyereket is. Van rá valami kis esélyem?

2021. aug. 23. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Lehet
2021. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok-sok önfejlesztéssel és nagyon sok munkával lehet esélyed. Járj önfejlesztő csoportokba, olvass róla könyveket, hogy hogyan kell beszélgetni és reménykedj benne, hogy szerencséd lesz.
2021. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 jó szándékú, és alapvetően jót mond, de a vége butaság. nem reménykedni kell a szerencsében, hanem megdolgozni érte. ha csak passzívan reménykedsz a szerencsében, akkor a véletlenen múlik, hogy találsz-e valakit. ha keresed a lehetőségeket, próbálkozol, ismerkedsz lányokkal, folyamatosan fejleszted a kommunikációs és egyéb képességeidet, önismereted és nem adod fel a kudarcok után, hanem addig próbálkozol, amíg sikerrel nem jársz, akkor sokkal nagyobb esélyt teremtesz, hogy szerencséd lehessen.
2021. aug. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyanez volt, 2x is lemondtam a megbeszélt talit 2 nagyon csinos lánynál tinderen, beparáztam, kifogásokat kerestem hogy miért ne menjek el.Biztos öregszem.

33F

2021. aug. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Ja előző vagyok, persze miért ne?
2021. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A szorongással/ szoc. fóbiával küzdesz akkor javaslom hogy menj el pszichológushoz. Hidd el egy jó pszichológus hosszútávon jó befektetés, segíthet megérteni hogy miért van mindez és hogy hogyan javíthatsz a szociális képeszségeiden. Sok sikert :)
2021. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Amikor először meglát, nyilván max. barátként fog közeledni feléd. Nem is kell egyből úgy nekiállni, hogy "na majd ő lesz a barátnőm" hanem majd az élet sodrása hozza spontán a dolgokat.

Legyél laza és ne legyenek elvárásaid vagy terveid az első 5 percben, miután megismertél egy új lányt. Állj úgy hozzá, hogy "lesz, ami lesz, azt' kész". Nagy életmottóm, sokat segít,nem kell ráparázni/ túlspilázni.

2021. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!