Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? 17/L

Mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés
Sziasztok!😔mostanában nagyon el uralkodott rajtam az OCD..(agresszív gondoltatok),például hogy képes lennék e megölni a kutyámat vagy ilyesmi..van olyan hogy veszek egy kést és meg "akarom" tenni,mondom is magamnak hogy "tedd meg" vagy ilyesmi..utána meg elkezdek sírni,reszketek. Borzasztóan félek magamtól már hogy ártani fogok másoknak..😭van olyan hogy nem bírok egyedül maradni otthon a saját kutyámmal,annyira félek.. most is egyedül vagyok vele. Most is borzasztóan rettegek. A kést ahogy a kutyához érintettem,láttam hogy megszúrtam többször is,meg ugrott,utána nagyon lelkiismeret furdalásom lett hogy azt is megtettem.😭utána úgy éreztem hogy bediliztem. Mi van velem?! Segítség

2021. szept. 15. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
pszichológus esetleg?
2021. szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Járok,csak most újra rosszabodott az állapotom:(
2021. szept. 15. 22:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
HA rosszabbodott az állapotod, akkor vagy nem jó a pszichológusod, vagy pszichiáter (orvos) kellene már.
2021. szept. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Eluralkodott rajtad a negatív vilagkép, önismerettel és agykontrollal sikerülni fog az agyad pozitív irányba terelni
2021. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Nem lennék a pasid! Ennyi baja nagyanyámnak sincs
2021. szept. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

En is ocd-s vagyok tudom mit írsz, de ne keseld meg a kutyádat légyszi 😃

Amikor ezt érzed tereld el a gondolataid és menj olyan helyre ahol jelen esetben nincs ott a kutya

Utolsó az pedig senkit nem érdekel lennél e a pasija mert nem erre irányul a kérdése

Légy erős csajszi ❤️

2021. szept. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 Köszi:*
2021. szept. 16. 18:29
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez már mentő és pszichiátriai kezelést igényel. Mindenképpen beszélj egy orvossal,vagy és ajándékozd el a kutyát. Ha baja lesz nagyon megatkozlak, a kutya az szent. Te már ön és közveszélyes vagy. Minek neked kisállat? Magadra se bírsz vigyázni. Menj be sürgősségire.
2021. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 úgy látszik nem tudod a különbséget az OCD gondolat és a gyilkosság között.
2021. szept. 16. 23:23
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
8-as először olvass utána a betegségnek és utána beszélj hulyesegeket vagy megatkozlak, hogy ne legyél ilyen buta
2021. szept. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!