Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok így érezni de...

Nem akarok így érezni de utálom az embereket, hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Van a szívem mélyén egy leírhatatlan mennyiségű gyűlölet és megvetés de mindennap felveszek egy maszkot és megjátszom hogy mennyire jó meg szupi minden.Őszintén szeretnék változni, kereskedelemben dolgoztam de nem bírtam elviselni a bunkókat.Úgy érzem rám volt erőltetve a jópofi a munkatársakkal és a vevőkkel.

Lesarkosítva: Nem szeretném ezt a szintű utálatot és dühöt érezni mert magamat is megijesztem vele, mintha nem is én lennék.Szeretnék szeretni, szeretnék barátokat, normális munkát de nem tudok mit tenni a bennem felgyülemlett agresszióval

Felhozzak egy példát: például kijavít valaki valamit amit mondtam(nem sótlan hanem sótalan csak ,egy példa) és elkezdem ezt a leírhatatlan mérget érezni az iránt aki "kijavított engem" mintha abban a pillanatban megtudnám fojtani.(aztán megszűnik ez a lila köd később)

Segítsetek, ne vessetek meg :( nem vagyok rossz ember, nem tudom miért van ez az érzés bennem de nagyon nehéz


2021. okt. 5. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudatos munkával, meg kell tudni különböztetni a lényegest a lényegtelentől. A kijavítóst elengedni, aki hülye, haljon meg jelszóval,mert tudod, hogy magadnak ártasz vele, ha egy perc múlva már minden jelentőségét elvesztő hülyeséggel emeled a saját vérnyomásodat. Az öregedés is fog ezen segíteni, elveszted az indulati energiádat, bölcsebb leszel.
2021. okt. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű fiatal koromban elvoltal nyomva,csak hipotezis.es rögtön pattansz ha vmi nm ok.ez érzelmi instabilitást jelent.rengeteg ember küzd ezzel,plusz lehet te is introvertált vagy,mint én és a hátam közepére nm kívánok embereket.palyavalasztaskor ezeket nm mondják el,én tudom miben vagyok jó,te is keress olyan munkát,munkahelyet amit bírsz csinálni.ha kell kepezd át magad.
2021. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress valami lelkiszolgalatot vagy menekülj egy hitbe
2021. nov. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!