Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha megőrülök...

Mit tegyek, ha megőrülök attól, hogy nem értem, ezen az oldalon MIÉRT tartanak hipochondernek? Persze akik annak tartanak, nem írják le, MIÉRT.

Figyelt kérdés

Korábban lustának tartottak itt sokan, ahogy ma "divatos" mondani, olyannak, aki 'nem tesz magáért'. Aztán mégis nekem lett igazam abban, hogy haladtam az életben és elhelyezkedtem az új szakmámban.

Valahogy autistaként és az életben tapogatózva konkrétan fájdalmas és persze érthetetlen szokott lenni az, ha akár itt nem hisznek nekem.


A való életben amúgy olyan ember tart hipochondernek, akinek magának kezeletlen COPD-je és gerincsérve van.


2021. okt. 16. 22:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
56%
Ha lesz időm esküszöm megsajnállak és küldök neked egy csomag Neocitrant ha át dobod a címed
2021. okt. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem is írtam, hogy ez gond, csak a kérdés az volt, hogy itt miért gondolják ezt rólad ismeretlenül, hát pont emiatt. Enélkül is lehetsz őszinte. Természetesen te döntöd el és egyébként ha hipochondernek is vélnek itt, az miért gond?
2021. okt. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nem is értem minek mész orvoshoz mikor saját magad megállapítod a súlyos nem létező betegségeidet
2021. okt. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
91%
ha amiatt orulsz meg, hogy a gyk.hu oldalon hipochondernek tartanak, akkor nem csak hipochondria de valami psziches problema is all a hatterbe.
2021. okt. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Ypszilon1980


Egyfelől rettenetesen fáj, ha nem hiszik el, amit magamról mondok.


Másfelől így is nehéz nekem az egész orvoshoz járogatósdi és most, amikor a korona alatt mindenki hangoztatja, hogy hú, de egészséges, így is eléggé selejtesnek érzem magam. Ha nem hipochondereznének le, meg nem írnának olyanokat, hogy "orvosok nyakára járok" (??), akkor már feldolgoztam volna és már megkaptam volna a megfelelő gyógyszereket. Az a baj, hogy magánban is nagyon lassú a kivizsgálás menete, főleg munka és egyetem mellett (nyilván ennek megfelelően kérem az időpontokat), a jelen pillanatban most erő kell nekem hozzá. De ha nem hipochondereznének le, csak mert érvekel koronás kérdéseknél, akkor már túl is lennék rajta lelkileg.

2021. okt. 16. 22:48
 16/25 A kérdező kommentje:

13


Ezzel egy magánban dolgozó belgyógyász szakorvost hülyéztél le, de kardiológust és dietetikust is.

2021. okt. 16. 22:50
 17/25 anonim ***** válasza:
93%
Akkor töröld magad a közösségi platformokról ha nem bírod a kritikát
2021. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ennek semmi köze a hipochondriának úgy érzem, az ellátás minősége, az ellátás lehetőségei nem függnek a gyk-tól. Az, hogy milyen problémáid vannak, vagy mennyi, az a te dolgod, közünk nincs hozzá, nem tudjuk ellenőrizni, hogy milyen háttér van mögötte, ezért nem szerencsés itt ezeket állandóan közétenni. Megértem, hogy zavar, ha kételkednek benned, de mivel nem ismernek itt, ne vedd magadra.
2021. okt. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Hát igyekszem. :)


Csak tényleg zavaró, fájó nekem.


Plusz lassítja a feldolgozást, ilyenkor tényleg elgondolkozom azon, hogy vajon egészséges lehetek?

Ugyanakkor most ebben a pillanatban is van 3 kellemetlen tünetem plusz jövő héten megyek további vizsgálatra egyéb betegségeim miatt...

2021. okt. 16. 23:10
 20/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező írnál a fülzúgásod történetéről

Sajnos nekem is van.

Hogy mióta milyen magas mély hangot hallasz állandó a fülzúgásod vagy néha? Csak

Nekem 6 éve van 1 évig mély hangot hallatottam utána jött

Hozzá 8000 hz is

Írj privát üzenetben

Én nem bántalak

Köszönöm

2021. okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!