Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szüleim el akarnak vitetni?

Szüleim el akarnak vitetni?

Figyelt kérdés
Párszor kipróbáltam a füves cigit rájöttek és most el akarnak vitetni valami drogambulancia otthonba. Nem vagyok rászokva nem is kívánom ezért is fölöslegesnek tartom ezt dehát ők tudják.. Ha el is visznek meddig kell bent maradnom?
2021. nov. 7. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy még függő, így remélhetőleg bent sem maradsz. Viszont kapaszkodj valakibe aki erős! Én a Terembőbe kapaszkodom és az ígéretébe. Ezt te is megteheted!

37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nem lesznek gonoszok nézed a helyüket és nem lesznek sehol. Ám a szelidek öröklik a földet és örömmel tölti el őket hogy határtalan békében élnek."

2021. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ők mit is tudnak? Hogy füvezel.

Honnan tudják, hogy nem is kívánod (a legtöbb ezt állítja addig, amíg meg nem látja a dielert), nem vagy rászokva?

Te feleslegesnek tartod, ők meg biztosan szeretnék tudni, hogy nem gurulsz le a lejtőn..

2021. nov. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Azt ugye tudják, hogy rengeteg helyen legális a fű?

Beszélj velük, mondd el, hogy csak párszor kipróbáltad és nem vagy rászokva - egyébként valószínűleg csak ijesztgetnek, fenyegetnek. Nem olyan könnyű azt elintézni, hogy bejussok valaki ilyen otthonokba.

2021. nov. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Drogambulancia: járóbeteg ellátás


Rehab: ahova befekszenek.


Otthon: ilyen nincs. Súlyos állapotú, leépült, önmagukat ellátni képtelen pszichés betegek kerülnek be.


Mindegyikhez a beteg/kliens motivációja szükséges.


Drogambulanciára érdemes lenne elmenni. Orvos megállapítja ott, hogy szükséges-e gyógyszer (gondolom nem). Pszichológussal vagy addikt konzultánssal beszélgethetsz hetente vagy kéthetente.


Szerintem neked is jót tenne, szüleid is megnyugodnának.

2021. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, hogy drogbeteg otthon nincs. Otthonba nem gyógyulási, hanem lakhatási céllal mennek, sokszor életük végéig.


A többihez motiváció szükséges. Nem veszik fel, aki nem akar változtatni.

2021. nov. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!