Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvászavarra mit tudnátok...

Alvászavarra mit tudnátok tanácsolni?

Figyelt kérdés
Hetek óta (mióta munkanélküli vagyok)csak nappal tudok aludni: 1-2 órát délelőtt és további 1-2 órát délután, éjjel szinte egyáltalán nem, sajnos éppen most sem. Próbálom beállítani nappalra a bioritmusomat, de egyszerűen nem megy, talán az akaraterőm kevés. Van ötletetek esetleg? Bármit meghallgatok, akár gyógyszer, akár valami jó technika. Köszönöm előre is!

2021. dec. 7. 02:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Problémádra nem gyógyszer kell

Próbálj nappal feltalalni magad reggel egy ora seta nappal otthoni tevékenység bevssarlas film nezes delutan

aztan johet delutan megint egy masfel ora séta

Fel evig voltam itthon munkahelyem bezarasa miatt nov-majus (lokdown) kb igy eltem meg

Be kell osztani a napokat mit mikor mire hogyan

2021. dec. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pl. kezd azzal, hogy nem alszol nappal. Ez már lehet, hogy segít valamennyit.

Munkahely keresés szintén segíthet, valószínű lelki probléma lehet a háttérben.

2021. dec. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A képernyős dolgokat már este 6-7 óra után ne használd. Ha emlékeim nem csalnak, akkor úgy van az ajánlás, hogy lefekvés előtt 1 órával. A mesterséges fények megzavarhatják a szervezeted melatonin termelését.
2022. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!