Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik, hogy pánikroham után...

Létezik, hogy pánikroham után sűrűn kell vizelnem?

Figyelt kérdés

2021. dec. 24. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha a sziv gyorsabban dobog akkor a vese is felfokozottabban működik.
2021. dec. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már nem dobog a szívem gyorsan vérnyomásom is normális .kb 10 perces roham volt.
2021. dec. 24. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nekem ha nagyon szorongok 20-30 percenként kell mennem
2021. dec. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :))! Akkor úgy nézki normális :).
2021. dec. 24. 19:31
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Nekem migrénes roham vége felé is ez van.
2021. dec. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Igen, nálam a hasmenés is napi szintű, a délelőttjeim borzalmasak a kortizolszintem miatt. :( És most már az utcára sem merek kimenni anélkül h ne pisilnék előtte, sokszor kerültem ciki helyzetbe emiatt, mert pl: közlekedés közben lehetetlen megállni általában.


Próbálok nem 3-4 litert meginni naponta, hanem testsúlykg×30 ml, ami nálam kereken 2 literre jön ki. Így az éjszakáim is sokkal nyugodtabbak, ha meg olyan helyen vagyok, akkor nyugodtan iszom, ha rámjön az inger.

2021. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi történik délelőtt, hogy ennyire rossz? :0
2021. dec. 28. 11:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Hormonálisan magasabb az ember kortizolszintje ébredést követően, ami egy stresszhormon és fokozza a szorongást hosszútávon. Amint elkezd csökkenni, jobb lesz.


Plusz nem segít a hormonszint csökkenésében, hogy kész kínszenvedés elindítani a napom, örülök, ha 3 hetente 1 olyan nap van, amikor nem kell kimennem a lakásból (mert ez is szorongást kelt bennem, belefáradtam a tömegközlekedésbe,a rengeteg elpocsékolt időbe, de sajnos muszáj).


Egyetemista vagyok és mellette home officeban is dolgoznom kell, csak nem igazán tudom összeegyeztetni és emiatt nincs motivációm felkelni reggelente.


Sajnos annyira kikészültem ettől, hogy időpontot kértem a pszichiátriára, mert minden barátom dolgozik egyetem mellett, de egyedül én érzem magam rosszul emiatt és már azon is szorongok, hogy nem normális így éreznem.


Pár pánikrohamom is volt az elmúlt félévben és nagyon szeretnék véget venni ennek az állapotnak.


Jobbulást Neked is! Nem győzhet le minket ez a borzalom!

2021. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!