Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet velem??? Ez a depress...

Mi lehet velem??? Ez a depresszió??

Figyelt kérdés
Édesapám meghalt pár hónapja. Mikor dolgozok annak örülök ha nincs szünetem, karácsonyt is nagyon vártam hogy elteljen. Reggel felkelek munka és utána várom hogy este legyen hogy aludhassak ne kelledjen gondolkodnom. Sokszor elgondolkodom hogy mi értelme van az életemnek. Nem élünk fényesen így mindig azért kattog az agyam hogy később mi lesz a házunkkal. Egy unokaöcsem van aki velünk lakik. Azért is most jobban aggódok, tanulással, jövőjével kapcsolatba, iskolába hogy viseli a többieket, meg tudja e magát védeni?? Macskák sorsa is már eszembe van, ok vígan elvannak. Úgy érzem magam mint aki boltjából elefántot csinál. Még hogy egy nappal kevesebb ebből a világból mikor felkelek.
2022. jan. 15. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, depresszió, szorongás.
2022. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsősorban fogadd őszinte részvétem.

Vélhetőleg az, én is szarul reagálltam le anyum halálát, ez volt 2016-ban... sokszor olyan dolgokat csináltam amit most el se tudok képzelni, nehezen, de maga a mentális dlgon túllendűlte, de ezzel együtt megszünt a kapcsolat a temetővel,mert amikor kimentem hozzá rosszul éreztem magam, nekem ez segített,hogy nem megyek olyan közegbe ahol tudom,hogy ő ott fekszik...

Természetesen hiányzik, és nem tellik úgy el nap,hogy ne gondoljak rá, de ez átformálódott normális érzetre.

2022. jan. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rossz rovatba írtad a kérdést! Ez nem politika.
2022. jan. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is így vagyok. Másfél honapja halt meg édesapám, mindennap sírok. Utalok munkába menni, nemrég kezdtem rengeteg új dolgot kell megtanulnom. Közben a gyerekekkel is mindig van vmi baj. (Múlt héten kórházban voltam egyik fiammal agyrazkodas miatt, még mindig kikeszit, hogy jól lesz e) Úgy érzem nem bírom már idegekkel. :(
2022. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Őszinte részvétem! Szerintem az internet, helyett egy szakemberhez forduljon és is járok pszichológushoz és szerintem sokat segít, ha valakivel meg tudom beszélni, enyhíti a fájdalmat, ez egyéntől függ, de hátha ez segítene önnek. Kitartás, idővel remélem minden jobbra fordul <3
2022. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!