Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenhonnan kiutálnak anélkül...

Mindenhonnan kiutálnak anélkül, hogy bármi rosszat tennék. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Ha túl sok ideig vagyok egy helyen akkor mindig ez lesz, valamiért ellenem fordulnak és jönnek a támadások. Pedig semmit nem teszek.


Ezért minden 2-3 évben változtatnom kell a munkahelyem, ahol lakom, ahol edzem stb.


2022. jan. 17. 08:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Valószínűleg dolgozni kellene a személyiségeden...
2022. jan. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
15%
Ha jól értem az utolsó mondtatod; a munkahelyeden laksz és edzel? Lehet ez a probléma...
2022. jan. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
kettes bár a többség érti de leírom. A VÁROSRA GONDOLT..
2022. jan. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Rengeteg a primitív ember. Én is egy kezemen meg tudom számolni hányhoz érdemes hozzászólnom például munkahelyen.
2022. jan. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Munkahelyen nincs barátság, ott amint az érdek úgy kívánja, ellened fognak fordulni, bármilyen "jó barát" is legyen előtte. Ha pedig a környezetedben nem megy, keress távolabb barátokat. Nekem is így sikerült, a környezetemben engem se szerettek, de neten sikerült nagyon kedves embereket megismerni.
2022. jan. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
6%

Nem sokáig kell már változtatnod!

37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nem lesznek gonoszok nézed a helyüket és nem lesznek sehol. Ám a szelidek öröklik a földet és örömmel tölti el őket hogy határtalan békében élnek."

2022. jan. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
Az nem lehet, hogy pl autizmus vagy ahdh van a háttérben, és emiatt nehezen tudsz az emberekkel közös pontot találni, fura vagy számukra?
2022. jan. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
VAgy csak szorong?
2022. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

#6 37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még..."


Az a kis idő nem telt már le azóta, mióta megírták ezt a zsoltárt? :D

2022. jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

7, 8


Autizmusra én is gyanakodtam de hivatalosan nem diagnosztizáltak még és nem tudom egy diagnózis miben változtatna.


De tény, idegennek érzem magam, nem értem gyakran a motivációik mert úgy fest nekem teljesen másak a motivációim.


A szorongás meg fakadhat ebből, hogy nem találok olyan embereket akik értenek, akik úgy működnek mint én.

2022. jan. 17. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!