Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezért rúgtakki mindenhonnan?

Ezért rúgtakki mindenhonnan?

Figyelt kérdés

Kulföldön próbáltam elhelyezkedni iskolak , ovódákban, de félév év utan mindenhol felmondtak, pedig ngyon motivált voltam es örultem h kaptam munkat , igaz úgy vettem észre , hogy a reflexeim lelassulva es szórakozott vagyok , es minél jobban igyekeztem , annal többet vétettem .

Nem értem utol gyerekeket , kirandulason egyiknek buszon felejtettem a hatizsakjat

Mindig iszonyú szegyent eltem at es jobban akartam koncentralni de akkor mas hibakat vetettem .

Terapeutahoz fordultam aki azt mondta , hogy azert van , mert nem azt csinalom , amit szeretek, ki kell talalnom hogy mi lenne az , amit szivesen csinalok .

Mondjuk pedagógus vagyok , de szulök tanacsoltak erre a palyara mert nem tudtam mi legyek.

De buszke voltam a diplomamra , es örultem a lehetösegnek , igy nehez ezt elfogadni mint okot .

En csak az igazat akarom tudni , de úgy erzem , hogy ez túlzás ,amit mondott .

Sok kollegam ment be unottan es bevallottak , hogy inkabb otthon lennenek, megis jó munkat vegeztek , nem rakta öket ki senki , tehat ha akartak , tudtak teljesiteni

En ha akarom , sem megy

Mindig szórakozottabb voltam , kiskoromban se tudtam mi a hazifeladat

A pedagógia sem szivügyem, de ez nem magyarazza meg a tevedeseket

Mit szóltok?


2018. okt. 21. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy figyelemzavaros vagy. De a nem voltál elég gyors ahhoz, hogy utolérd az elrohanó gyereket meg a buszon felejtett cucc két nagyon különböző dolog, és ilyen buszon felejtés bármelyikünkkel előfordulhat. Hány helyről rúgtak ki, milyen hibákat vétettél? Nem lehet, hogy inkább a viselkedésedben van valami, amit nem tolerálnak?
2018. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Ha te pedagógus vagy, én egyszarvú.
2018. okt. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amugy... kérdező, és mint szeretnél csinálni?
2018. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Ha te tényleg pedagógus vagy ezzel az írásképpel, a világ megérett a pusztulásra...
2018. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!