Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a baja a páromnak?

Mi a baja a páromnak?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Ma reggel elmondta, hogy hajnal 2-3 körül azt érezte, mintha valami démon fölételepedett volna, és suttogott volna valamit, amit ő nem értett, nagyon félt is, és nem merte kinyitni a szemét, nem tudott megmozdulni sem, és ezért gondolatban elkezdett imádkozni amire a démon eltűnt.

Elmondása szerint ilyen már többször előfordult vele az élete során, szellemek jelentek meg neki, stb. Megmondom őszintén én nem nagyon hiszek ezekben a dolgokban, de meghallgattam őt és próbáltam neki segíteni lelkileg... De azért próbáltam racionális lenni, megkérdeztem tőle, hogy nem csak álmodta-e ezt az egészet, vagy nem a kutya vagy a cica mászott-e fölé (mivel egy kutyus és cicus is alszik velünk a szobában) és mondta, hogy nem, ő próbálta a lábával felébreszteni az állatokat, de nem sikerült neki, mivel a "démon megbénította". Fel akarta kelteni az állatokat, hátha azok elüldözik ezt a démont, mivel az állatok megérzik ezeket a szellemeket, stb.....

Szóval én próbáltam őt megérteni, meg eloszlatni a félelmét, de persze azt nem mondhattam, hogy "hülyeséget beszélsz" mert arra megsértődik, mivel ő nagyon is igazinak véli ezeket a dolgokat...

És ilyenkor kérdőjelezem meg saját magamban, hogy biztos minden rendben van-e a párom mentális egészségével. Ez egyáltalán nem vicc, legalábbis ő ezt nem viccnek szánja vagy ilyesmi. Szóval ez totálisan komoly, ő ezeket a dolgokat átéli igazából...

Ez valami előjele lehet mentális betegségnek? Skizofrénia, stb nem ismerem ezeket a mentális állapotokat.... Nyilván nem szeretném, ha bármi baja lenne, se fizikailag se mentálisan, egyébként más baljós előjeleket nem produkál.

Már azt is mondtam neki, hogy ha ilyen gyakran démonokkal meg szellemekkel találkozik akkor hívjon papot aki megtisztítja a házat... Ez is egy opció, én személy szerint nem vagyok valami vallásos személy, párom az, akit katolikusnak neveltek, ez engem nem is zavar..

Mit tehetnék? Tapasztalatatokra, tanácsokra lennék kíváncsi.

Én 22/N ő 24/F ha ez számít, és egyikünk sem fogyaszt se drogokat, se alkoholt.



2022. jan. 17. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Almodott
2022. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Alvási paralízis
2022. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
túl sok ezoteriás gyks kérdést olvasott
2022. jan. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Paralízis, nekem is sokszor volt egy időben. Szinte teljesen ugyanez (suttogás, morgás) sokszor a mellkasi nyomás. Pszichológusom javasolta, hogy tanuljak meg egy ellazító technikát, és elmúlik. Férjednél kb ez volt az imádság, nálam egy ritmusos dalszöveg szokott lenni. Miután utánaolvastam és megértettem, hogy tök természetes dolog, azóta el is múlt nekem.
2022. jan. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak alvás közben látja ezeket, akkor nem alvás paralizis, hallucinál, több mentális zavar kezdete lehet, nem csak skizofrénia. Mióta tart ez nála?
2022. jan. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Alvási paralízis. Először el kell fogadni, hogy van ilyen, próbáljon ellazulni akkor hamarabb vége.
2022. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

alvás paralízis nem létezik, kitaláció.


Valóban láthatunk démonokat félálomban.

Sok minden van odabent eltemetve, sokfélét lehet érzékelni.

2022. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az mondja, hogy nem létezik aki nem élte át. Nekem csak bénulással jelentkezik, démonokat nem látok, de ennyi elég, tudom hogy létező dolog.
2022. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
A random hárompipás gyk felhasználó aki démonokat hallucinál, megmondta a tutit 😂 A kutatóorvosok mind hülyék akik sokévi munkával és tudományos kísérlettel komplett tanulmányokat írtak az alvási paralízisről, tényekkel és klinikai adatokkal alátámasztva 🤦‍♀️
2022. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Az ellenzék tehet róla. Állandóan a Soros démon megidézésével próbálkoznak, persze hogy tele vagyunk már démonokkal.
2022. jan. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!