Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió lehet?

Ez depresszió lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában teljesen magamba fordultam.. Középsuliba járok utálok bejárni a tanárok rámvannak szállva és a múltam miatt piszkálnak sokan.. Minden egyes reggel arra vágyok hogy legyen vége az óráimnak és haza tudjak menni és egyedül legyek. 65 kilóról 55-re fogytam. Egésznap a szobámban vagyok és zenét hallgatok. Utálok sok ember között lenni mert egyszerüen egy ilyen szoritó érzést érzek belül egész nap. Éjszakánként néha rámtör a sirhatnék. Nem tudok beilleszkedni mert úgy érzem én más vagyok mint a többi. Néha arra gondolok hogy jó lenne véget vetni az életemnek és vége lenne minden rossznak. Egy ideig füveztem teljesen kikapcsolt nem gondoltam semmi sz*rra egyszerűen jól voltam tőle. Depressziós vagyok vagy mi lehet ez?
2022. jan. 18. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Depresszió, szorongás...
2022. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A napokban megyek pszichológushoz de nem nagyon merem elmondani ezeket. Ha elmondanám mi lenne?
2022. jan. 18. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, mindenképp mondd el! Ez a dologa. Ha nem mondod el, akkor csak egy újabb eber lenne, aki előtt meg kéne játszanod magad, hazudnod kellene.

Ha nem vagy őszinte, nem fog tudni segíteni! Nem fogja elmondani senkinek...

2022. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nehezen hiszem el hogy ezen tudna-e segiteni. :/
2022. jan. 18. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy így érzed, de hidd el, ez a dolga, segíthet.

Ebben a korban egyébként sokkal jobban ki vagy téve embereknek még, másrészt nem látod reálisan még magad, harmadrészt mélyebben élsz meg dolgokat eleve. Hidd el, idővel minden jobb lesz, főleg, ha teszel is érte!

Ha azt várod, hogy elmész, és csoda történik, akkor lehet, hogy igazad lesz, és nem fog tudni segíteni. Ezt neked is akarni kell.

2022. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pszichológus nak mond el! hidd el segíteni fog! Kitartást!
2022. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak irányt fog mutatni a pszichológus mindenki csak magán tud segíteni a terapeuta abban segít, hogy jó irányba terel, ha hagyod.
2022. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!