Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziósok! Ismerős ez az...

Depressziósok! Ismerős ez az érzés?

Figyelt kérdés
Akármit csinálok, eszek, alszok, dolgozok, megnézek egy filmet, barátokkal vagyok stb. Mindennek a végét várom és mintha mindennek a vége az a halál lenne, tehát csak azért létezem (mert ez nem élet) hogy a végén meghaljak. Így mi értelme van bárminek is? Nem tudom élvezni az életet, semminek nem tudok örülni és boldogtalan vagyok. Mintha fő célként a halál lenne kitűzve. Az élet és a halál közt semminek nincs értelme, akkor minek is létezzek?

2022. jan. 25. 01:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen ismerős ez az érzés.
2022. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon. Rég elfelejtettem, hogy kell élvezni a dolgokat, örülni nekik.
2022. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%
Én sem látok semmi kiutat..elképzeltem, ha minden gond,trauma ami ide vezetett megoldódna és egy csapásra "tökéletes" életem lenne, már annak sem tudnék örülni. Valami mintha elpusztult volna bennem
2022. jan. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%

Nahát, a depressziósok nem látják a kiutat? Mintha azt írnátok, hogy a vakok nem látják a fától az erdőt.


Emberek, ezért vagytok depressziósak, nem? Ha látnátok, akkor oda is mennétek. De pont ez a betegség egyik fő lényege, hogy a beszűkült tudat képtelenek arra, hogy a pozitív kimenetelű utakat képzelje el.


Komolyan várom a napot, amikor a ketamin meg a pszichodelikomuk elterjednek a depresszió kezelésében

2022. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%

14-es, ezt ugye nem mondtad komolyan? Úgy rá is függnénk erre, mint a k*rvaélet..ketamin, az megoldás..helyesen pszichedelikumokat akartál írni? Talán a CBD olaj működhetne, de ezek..🤦🏼‍♀remélem elírtad😅

Egyébként ezt a megmondó emberséget, Csernus stílust, meg fától nem látjuk az erdőt dumát mellőzd, ez nem segítség, bár gondolom nem is annak szántad. Örülök, hogy te nem vagy ilyen "passzban", csak ilyen destruktív dolgokat miért kell ehhez a kérdéshez írni..?

2022. jan. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom mikben vagy éppen, mintha toltál volna pár csíkot és világmegváltó istenségnek képzeled magad. Most jól megmondtad👌Kíváncsi lennék a te mentális egészségedre, ha olyan fasza az életed, mit keresel itt? Segítesz? Nem..akkor!?

Támogatás, motivációkeresés, sport, kognitív viselkedésterápia és igenis, gyűljünk össze, akár itt, pszichológusnál, más fórumon, sírjuk ki magunkat, beszéljük ki a problémákat (sokaknak az is segíthetne) és utána találjunk megoldást.

2022. jan. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
40%
Minek beszélsz bele olyanba, amiről fogalmad sincs? Komolyan kérdezem, szerinted normális dolog, hogy nem tudod miről van szó, de beleugatsz úgy, hogy közben kiderül, hogy abszolút nem vagy képben?
2022. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én is ezt érzem

Nincs kiút sajnos.

Nálam szüleim halála okozza.

2022. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Van aki komolyan gondolja? Írjon priviben
2022. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
22:24 mindenki aki így érez komolyan gondolja.
2022. jan. 29. 00:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!