Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha teljesen...

Mit tegyek, ha teljesen összeomlottam és képtelen vagyok dolgozni?

Figyelt kérdés
A munkáim teljesen összecsúsztak, mindennel elmaradásban vagyok, a projektvezetőktől is a lebszást kapom. Pályakezdőként sok mindent nem értek, nem magyaráznak el semmit, ha kérdezek, hülyének néznek. Határidőket nem tudom tartani, teljesen kivagyok... :( Ha beosztom az időm, valami mégis közbeszól, felborul a napi rendem és csúszik minden. eljutottm arra a pontra h olyan ideges vagyok, hogy már koncentrálni sem tudok semmire. Fáj a mellkasom z idegtől, 3 napja nincs időm ebédelni sem. Nem tudok aludni... úgy érzem, nekem ez a mai nap volt az utolsó, de mivel a próbaidő lejárt, már nem tudok felmondani egyik napról a másikra, de én ezt 1 hónapig nem fogom bírni. :( Mit csináljak? Bele vagyok betegedve az egészbe

2022. febr. 2. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

Szia, ha picit előbb bemennél reggel, vagy délután tovább maradnál, esetleg be bírod hozni a lemaradást?

Ne haragudj, nem ilyen munkakörben dolgozom, nem értek annyira hozzá.. de nekem is volt hasonló helyzetem, hogy sajnos nem segítettek a betanulásban, borzasztó érzés.

Mi lenne ha szólnál a főnöknek, hogy pályakezdőként szükséged lenne még segítségre, több magyarázásra? Neki is érdeke hogy ott maradj és ne kelljen új kollégát keresni 🙂

Kitartás, remélem megoldódik a helyzeted ♥️♥️🙏

2022. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Napi 10-11 órát ülök már így is a gép előtt. Elmúlt 2 hétben ráadásul homeofficeban betegség miatt. Nem tudom, szétestem teljesen :( Felmondok szerintem holnap.
2022. febr. 2. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Jajj az tényleg nagyon sok idő, azt hittem csak napi 8 órát kb😬

Anyagilag nem lesz probléma, hogy felmondasz, lakhatás, étel stb, meg tudod oldani? 🙂

2022. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Itthon élek még szüleimmel. Pénteken lesz állásinterjúm. Remélem, ha kiesik 1-2 hónap, támogatnak.. vagy majd visszafizetem vagy nem tudom, mi lesz.
2022. febr. 2. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Addig max keresel akkor valami alkalmi munkát, amíg nem találsz egy jó állandót és tudsz hazaadni, meg magadnak is marad, amire szükséged van 🙂

Az tényleg nem állapot, hogy ennyire kikészülj a mostani helyen lelkileg és idegileg és nem is segítenek.

2022. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondj fel mindenképpen amint csak tudsz. Én ugyan ilyen helyzetben voltam, csak addig húztam (majdnem másfél évig) amíg valóban bele is betegedtem és összeroppantam, most szedhetem a gyógyszereket, mert teljesen tönkrementek az idegeim.
2022. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, azt kifelejtettem, hogy miután beadtad a felmondásod menj el szépen a háziorvoshoz és amit leírtál mondd el neki az egészet, a felmondási időre simán ki fog írni táppénzre (ami ugye 1 hónap)+ kiveheted időarányosan az erre az évre járó szabijaidat (ami amúgy is elveszne a felmondás után), így még egy hónapot sem kell táppénzen lenned.
2022. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!