Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális betegség...

Milyen mentális betegség állhat s hátterében annak, ha valakinek soha nem volt sem szexuális sem párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Ez a réteg az emberiség kb. 0,001 százalékát teszi ki. Én azt látom hogy emberek mentális/fizikai betegségek ellenére is képesek a kapcsolatra/szexre. Mire utalhat, ha valaki nem az? És nem az aszexualitás, mert ők képesek, csak nem kívánják
2022. febr. 14. 16:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én se szexeltem még normálisan. Eddig csak négy különböző nő elégített ki orálisan és rengeteget volt csók.


Inkább a férfiakkal szexelnek análisan. De még nem jött olyan helyzet


27 éves férfi vagyok

2022. febr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Azt hogy hány százalékát teszi ki, nem tudjuk. Hasraütéssel számokkal dobálózni nincs értelme. Amúgy a szociális fóbia lehet az egyik lehetséges válasz.
2022. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
1. Nem csodálom, hogy veled nem akar senki xD
2022. febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
szorongasra tudnek gondolni
2022. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
3as mert mi az hogy velem nem akar senki?
2022. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

2, a szociális fóbia nem valós kifogás.

A lehető legdurvább szociális fóbiával küzdök 17 éve, mégis van párom.

A szociális fóbiásokat is el lehet érni lelkileg. Sok türelem kell hozzá, de ha valakit megismernek és a bizalmukba fogadnak, akkor tőlük már nem félnek.

Inkább az ismeretlenektől fél a fóbiás, akiktől nem tudja, mire számíthat. Akiknek nem ismeri a gondolatvilágát.

2022. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Olyan is van aki nem kell senkinek. Biztosan tudnál olyat mondani aki neked semmi pénzért nem kéne. Képzeld el, hogy ő nem csak neked nem kéne, hanem senki másnak sem. Belefáradt az állandó visszautasításba, megszégyenítésbe, nem keres további kudarcot. Éli az életét párkapcsolat nélkül. Ez nem feltétlenül mentális betegség.
2022. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7es de itt nem párkapcsolatban van szó hanem szexről
2022. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8-as ezt értheted a szexuális kapcsolatra is. Az illető szexre sem kell senkinek.
2022. febr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
De egy qurvanak ha fiuet akkor ott lehet szexelni. Ennyire síkhülye vagy?
2022. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!