Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt antidepresszánst...

Vannak itt antidepresszánst szedő emberek? Mik a tapasztalataitok, mennyire változott az életminőségetek?

Figyelt kérdés
Észleltetek esetleg valami mellékhatást? Aki szed antidepi bogyót, akkor onnantól az semmilyen negatív érzést nem fog többé érezni?

2022. márc. 5. 17:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg lehet elkezdem szedni majd, csak rá kell szánnom magam.
2022. márc. 6. 22:56
 12/16 anonim ***** válasza:
A te életed...szerintem fiatal vagy, ha neked az a jó, hogy rámennek a legszebb éveid a kínlódásra...
2022. márc. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Három éve szedem és még rosszabb mint előtte.
2022. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
13: Ezt kifejtenéd kérlek?
2022. márc. 7. 16:58
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem voltak előtte öngyilkos gondolataim, most már vannak. Már vagy hétféle különböző gyógyszert próbáltam ki, jártam pszichológushoz és pszichiátrhez egyaránt.


Egész egyszerűen képtelen vagyok örülni. Nem tudom mi baj van velem. Csak olyan van hogy elterelem a figyelmem arról milyen rossz.

2022. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
15: Megölelnélek, hogy vidámabb legyél. 🙂🤗 Szerintem a legjobb terápia az ölelés. Most ez lehet nyálasan hangzik, de egy szeretetteli ölelés beforraszthatja a lelket. 😉
2022. márc. 7. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!