Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hány mg frontin az ami még...

Hány mg frontin az ami még biztonságos egy nagyon idegtépő nap után?

Figyelt kérdés

Nem rendszeres használatról van szó csak a ma estéről. Általában 0.5-ből szedek 1-2 szemet. Esetleg mellé 1 szem 0,5 rivotrilt. Ma viszont nagyon beteg napom volt. Holnap fontos munkám lesz, de szétszed az ideg. Így aludni sem fogok.

Most 1-2 szem nagyon kevés, de nyilván nem szeretném veszélyeztetni magam, anélkül is van épp elég bajom.


2022. ápr. 7. 20:59
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

Rivó nappal segít. Frontin jobban segít az elalvásban, nappal szétszórt vagyok tőle.

Egyébként posztraumás stressz, generalizált, szorongás, szorongásos depresszió, személyiségzavar, még rengeteg latin halandzsa és borzalmas háttér. + Addiktív alkat vagyok, valamire muszály ráfüggnöm mert bekattanok. Ez a legkevésbé pusztító.

2022. ápr. 7. 21:34
 12/42 anonim ***** válasza:

Fu broder, na en a zolpidemet meg nem mertem kiprobalni, hallottam rola hogyha nem alszol el mikozben mar hat, akkor kemenyeket lehet hallucinalni.


Ugy latom te mar azert kitapostad az utat valamennyire szerek teren.


Akkor szerintem tudod a hataraidat, ha 10 evig nyomtal zolpidemet.

2022. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Rivotril és Frontin.
2022. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Zolpidemből rohadt sokat kell tolni hogy trippelj. Egyszer ki lehet próbálni. Én is megtettem, de akkor már inkább az LSD vagy gomba. Persze zolpidemmel csekéjebb az esély a bad tripre, és több a konkrét vizuális halu. De azt nem erre találták ki. Én azért toltam mert kevésbe aludtam vele szarul.
2022. ápr. 7. 21:43
 15/42 A kérdező kommentje:

13: pedig ennyi. Nappal rivó segít, este fronyó. Fronyó jobban altat, de nap közben szétszórt vagyok.

CNC programozó vagyok, én irányítom a gépkezelők munkáját, néha teherautót vezetek, tanulok. Nem fér bele a napközben chillezés.

2022. ápr. 7. 21:46
 16/42 A kérdező kommentje:
Rivotril abszolut nem érzem hogy rontana a képeségeimen.
2022. ápr. 7. 21:47
 17/42 anonim ***** válasza:
Tehát a hány mg frontintól eljutottunk egy egész más témához. Talán ha a kérdést ezzel kezdted volna, hogy valójában ismersz sok mindent és használsz is, akkor egyenes lettél volna a válaszadókkal, de így nem.
2022. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Mindent mértékkel tolok. A sanvalt toltam túl párszor. Benzókkal nincs sok tapasztalatom. Csak azt tudom hogy a 0,5mg rohadt gyenge. Sokat meg nem próbáltam még tolni. Asszem nem is fogok, túl kockázatos. Max 1mg rossz napokon. Egyébként a válaszok hasznosak voltak.
2022. ápr. 7. 21:50
 19/42 A kérdező kommentje:
Mármint egyszerre sokat nem próbáltam. Az vbiztos hogy egy üveg bor többet ér mint bármi ezekből, de a szeszt millió okból igyekszem kínzárni az életemből.
2022. ápr. 7. 21:52
 20/42 anonim ***** válasza:

14


En felek a kemenyebb droghasznalattol sajnos.


Nem vagyok erzelmileg stabil, szorongos vagyok meg felos. Stimulanstol csak arra figyelek mikor kapok szivrohamot, xanaxtol estere elalszom de masnap olyan discontinuation szindromam lesz 1 - 2 napig hogy full motivalatlan vagyok, agressziv, szuicid.


En ha azt az utat valasztanam akk valszeg heroin lenne az en szerem, mert attol pont euforikus lesz az ember es lelassul a legzese, szivverese. De hat ezt nem tudnam megtenni mert nincs is kapcsolataim ehhez, black marketrol meg sztem huzos lenne beszerezni, marcsak a tisztasaga miatt is, meg amugy jo lenne ha a stimulansoktol nem csak szorongnek, mert sajna ugye dolgozni kell ahogy irtad, nincs ido itt beloni magunkat heroinnal aztan 6 - 10 orat csak ajuldozni az euforiaban.


Meg nekem egy picit mas a szemelyem, en szerintem a hosszutavu rovid ideig hato szerhasznalat sok jora nem vezet, max fuggosegbe meg brutal nagy toleranciaba ahol mar a mellekhatasok is fontosak a magas dozis miatt.

2022. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!