Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hány mg frontin az ami még...

Hány mg frontin az ami még biztonságos egy nagyon idegtépő nap után?

Figyelt kérdés

Nem rendszeres használatról van szó csak a ma estéről. Általában 0.5-ből szedek 1-2 szemet. Esetleg mellé 1 szem 0,5 rivotrilt. Ma viszont nagyon beteg napom volt. Holnap fontos munkám lesz, de szétszed az ideg. Így aludni sem fogok.

Most 1-2 szem nagyon kevés, de nyilván nem szeretném veszélyeztetni magam, anélkül is van épp elég bajom.


2022. ápr. 7. 20:59
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

40: Kemény sztori. Tényleg óvatosnak kell lenni. Remélem rendbejössz.

Én tegnap 1mg frontint toltam. Nem hatott, szóval elmentem futni. Kb. másfél órát futottam a Csepeli éjszakában mert szétszedett az ideg. Asszem még mindig jobban jártam mintha tovább kapkodtam volna be a 0,5-ös frontint.

2022. ápr. 8. 15:27
 42/42 anonim ***** válasza:
Köszönöm, igyekszem! Magamtól csökkentem az adagot (január óta), a korábbit már meg sem közelíti a mennyiség, de még az orvos által felírtaknak is csak felét, negyedét szedem, Xanaxot pedig csak éjszakára, 0,5-öt. Alkoholt sem iszom már. Így nincsenek elvonási tünetek.
2022. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!