Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hány mg frontin az ami még...

Hány mg frontin az ami még biztonságos egy nagyon idegtépő nap után?

Figyelt kérdés

Nem rendszeres használatról van szó csak a ma estéről. Általában 0.5-ből szedek 1-2 szemet. Esetleg mellé 1 szem 0,5 rivotrilt. Ma viszont nagyon beteg napom volt. Holnap fontos munkám lesz, de szétszed az ideg. Így aludni sem fogok.

Most 1-2 szem nagyon kevés, de nyilván nem szeretném veszélyeztetni magam, anélkül is van épp elég bajom.


2022. ápr. 7. 20:59
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Én csak azt mondom, hogy a tűzzel játszol. Talán nem tűnnek ezek olyan addiktívnak, meg lehet, hogy a többi dolog mellett, amiket próbáltál, lájtosnak is tűnhetnek, de nagyon durván rájuk lehet szokni. És pont így, hogy na, ma k.rva sz.r napom volt, egy kicsit még rátolok.


Én előírás szerint szedtem kb. 99.99 százalékban 6 évig, aztán lejöttem róla. 2 évig nem szedtem semmit. Egy hónapja megint bevettem egy fél szemet, azóta olyan szinten nyakig elmerültem benne, mint még soha. És most már ügyeskedni is kell, hogy mit mondok a háziorvosnak, mit a pszichiáternek, mert bizony hozzájutnom muszáj, az előírt mennyiség meg lóf.sz.


Csak szóltam.

2022. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

20: XD A heroin érdekes tipp. Nemtom hogy férne össze a felelősségteljes munkával, lakástörlesztővel, tanulással és azzal hogy 30 éves koromig családot szeretnék.

Sajnálom hogy neked nem jöttek be ezek. Stimulánsból én csak koffein tabik tolok, napi max 8 szemet. 17 éves koromban lőttem be ezt a határ, azóta nem megyek fölé. Anélkül nem bírnám az életet.

Nekem sokat segítenek azok a szerek amik egyesek szerint csak rövid távon jók. Szerintem keress fel egy jó magán pszichofarmakológust. Összetettebbek ezek mint gondolnád. Rivotril epilepsziára csecsemőknek is adnak. Sok bedegségre életen át kell szedni.

2022. ápr. 7. 22:05
 23/42 A kérdező kommentje:
21: Én mindig őszinte vagyok a pszichofarmakológusommal. Magánba járok, nem egy baszari alkat. Ő nem tököl hogy jaj mi lesz ha... Persze nagyon túl még nem toltam semmit és nem is tervezek.
2022. ápr. 7. 22:08
 24/42 anonim ***** válasza:

23

Jól van édeske, én csak annyit mondok neked, hogy én szóltam. A pszichofarmakológusod meg talán szedett benzókat, talán nem... Én szedtem. És nekem is nagyon nagy volt az arcom, hogy ó, milyen sokat szedek és milyen jól tolerálom, meg csak az előírt mennyiséget szedem, blabla. Nos, pokolbéli tud lenni a leszokás (én csak azért nem tudhatom, hogy mennyire, mert olyan szinten le voltam gyógyszerezve, hogy a xanax elvonás szinte fel sem tűnt). És hidd el, nincsenek olyan szuper dicséretreméltó dolgai a benzóknak. Nem véletlen ám, hogy olyan rossz hírük van.


Mindegy, a te életed, úgy rontod el, ahogy tudod. (De drukkolok, hogy ne így legyen.)

2022. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
24: Köszi hogy aggódsz de jól írtad, ahogyan tudom. Ez nem igazán választás. Brutál életem volt, sok gondom van. Ez olyan mint a tüdőrák. Nem igazán lehet úgy dönteni hogy "márpedig nekem ez a probléma nem kell". Majd alakul valahogy. Nagyapám 94 évesen halt meg, nem volt demens, élete nagy részéban benzókat tolt és alkesz volt. Pont mint egy dananart. X százalék esélyed van hogy nem nyomorodsz bele, oszt ez van.
2022. ápr. 7. 22:19
 26/42 A kérdező kommentje:
* daganat (csak az új telón még szokom a billentyűt)
2022. ápr. 7. 22:20
 27/42 anonim ***** válasza:

Értelek.


(Komolyan elgondolkodtam rajta, hogy milyen szer lehet az a dananart.)


Nem fogok tudni tippeket adni, hogy mennyivel többet vehetsz be, hogy "biztonságos" legyen.


Egyszer azért én is beszedtem soron kívül talán 4 mg xanaxot, meg se kottyant. Rá egy hétre talán 6 mg-ot. Úgy kiütöttem magam, hogy családtagok pakoltak be az autóba és vittek vissza a kórházba (ahol alkoholelvonás miatt kezeltek, csak hétvégére hazaengedtek). Azt gondolná az ember, hogy 4 mg meg 6 mg között nincs olyan nagy különbség, de úgy tűnik, hogy van. (Az akkori adagom 4,5 mg volt naponta, tehát toleranciám bőven volt.)

2022. ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Köszi, úgy látom jobb nem kísérletezni. Nekem nincs családom, épp most szakítottam asszonnyal. Szóval max a melóból hiányolnának, de sztem tojnának bele csak kirúgnának. Max egy pár hét után a haverok gyanakodnának hogy eltűntem.
2022. ápr. 7. 22:57
 29/42 anonim ***** válasza:
66%
Azért durva, hogy itt nyíltan lehet pszichiátriai gyógyszerek abúzusát propagálni...
2022. ápr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

29

Szerinted én hol propagáltam? Egyszer-kétszer elmondtam, hogy veszélyes, stb. Utána leírtam egy konkrét példát, amiből szintén az derült ki, hogy veszélyes.

2022. ápr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!