Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvászavar ellen mit lehet...

Alvászavar ellen mit lehet tenni ?

Figyelt kérdés

Hetek óta nem bírok aludni,érzem,hogy annyira fáradt vagyok,hogy nem bírok ülve maradni, lefekszem és még 3 óra múlva is csak forgolódok.

Reggel pedig már 4-5 körül fent vagyok.

Most például minden kérdés nélkül el tudnék aludni,de nem merek napközben mert akkor éjjel még annyit sem fogok mint egyébként.

Kezdek ebbe bele betegedni.

Egyik éjjel arra keltem,hogy kiabálok hogy ne ne.

Tegnapelőtt pedig arra hogy állok az ágy mellett.


2022. ápr. 13. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugi. Én legalább 7 éve küzdők alvás zavarral. 2021 júniusa óta viszont annyira rosszabbodott az alvás zavarom. Hogy a házi orvosom, Zopigen 7,5 MG tablettát írt fel. Azóta is szedem. De továbbra sem utalt be sehova.
2022. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nos benne vagyok a témába és nagyon szomorú a tapasztalatom. Szomnológushoz fordultam és legnagyobb meglepetésemre altatót és antidepresszánst adott. Utóbbit nem bírtam, aztán pszichiáterhez irányított. Együttérzek veled, nekem még a nappali alvás se megy.
2022. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1-es...a legrosszabb hogy már altatófüggő vagy ennyi idő után. És lejönni róla...na akkor lesz csak igazán bajod.
2022. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#2

Halál fáradt vagyok most is, elmentünk városba haza kellett jönni mert már hangom sem volt olyan fáradt voltam.

És nem merek aludni.

Mert tényleg félek hogy éjjel nem bírok majd.

2022. ápr. 13. 17:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Mennyit alszol éjszaka?
2022. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon keveset.

Nem bírok egyszerűen aludni pedig hulla vagyok beesek az ágyba és a szemem kipattan

Hétfőn 12 órát vezettem le hazaértem mondom jó ég végre fáradt vagyok égett a szemem az egész testem

Aha,ágyba kerültem és nézelődtem.

Átlagban 4-5 órát maximum az is úgy 1-től 6ig max

De leginkább 5 után megèbredek

És ez már egy ideje így megy

Talán 3 hete aludtam végig egyszer az éjszakát

2022. ápr. 13. 18:56
 7/10 A kérdező kommentje:

#1

Es a gyógyszer mellett bírsz aludni ?

2022. ápr. 13. 18:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem depressziónál szokott ilyen lenni. De szó szerint egyik napról a másikra változik, tehát hétfőn még 9 órát alszom éjszaka, kedden meg már csak 4-et vagy 5-öt.


Történt esetleg valami veled 3 héttel ezelőtt? Volt már ilyen korábban?

2022. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen,a munkahelyi stressz akkor tetőzött.

Akkor jöttem rá hogy én ezt nem bírom csinálni

2022. ápr. 13. 20:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor a stressz miatt lehet.


Van valami lehetőséged munkahelyet váltani?

2022. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!