Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdosom magam teli van a...

Vagdosom magam teli van a alkarom vágásokal hogy tündesem el? nagyon meleg van és már pulovert nem birom.

Figyelt kérdés
Vagdosom magam teli van a alkarom vágásokal hogy tündesem el? nagyon meleg van és már pulovert nem birom.
2022. ápr. 25. 18:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Látszani fog. Kivéve tetoválással..Fordulj szakemberhez.
2022. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
37%
Elkéne menni a pszichiátriára komám... Hány éves vagy?
2022. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
31%
Sose értettem valaki miért vágdosa magát mindenkinek van nehezen feldolgozható dolgai. Még sem jutott volna eszembe bármikor is, hogy neki álljak fájdalmat okozni magamnak, és örökre megbélyegezem magam ilyen sebhelyekkel. Esetleg arra nem gondoltál, hogy ha lesznek gyerekeid akkor majd mit gondolnak róla, és milyen példát mutatsz majd neki? Csak azért mert "menő" vágdosni magad, hogy a kis fuckboy crushod észre vegyen? Gondolkodj kicsit az életedben, és vegyél erőt magadon, és indulj el egy pszichiáterhez.
2022. ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
92%
Nyilvan a vegen megjobban leirtad mennyire nagy szakertoje vagy a temanak.:)
2022. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezt neki kell megoldania. Másnak is megkellett, persze nehéz meg minden. De most kell erősnek lennie, mert később felemészti. És jpbban fog szenvedni.


Sok sikert hozzá.

2022. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Álnaív kérdés:

most, hogy vki már elmagyarázta, hogy miért is "jó" ez a vagdosás, visszakérdeznék: miért pont _így_ okoznak maguknak fájdalmat? Miért nem fut ki a világból, kezd maratoni futásba, extrém sportba, és hajtja ki magát - ezzel is iszonyat fájdalmat lehet okozni. De nem marad testi nyoma...

2022. ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
34%
Talán nem jut el odáig gondolatban hogy elhagyja a lakást.
2022. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Korrektor valamennyire szerintem is elfedi, de tényleg leizzadhatod és látszani fog, hogy kentél magadra valamit.

Én is a szakemberre szavazok, bármi is a problémád, hidd el, hogy van más megoldás is.

Én ha szenvedni akarok, megpróbálom minél tovább tartani a planket, fekvőtámaszokat csinálok, vagy futok egy sprintet. Az első kettőt otthon is lehet. Vagy megtakarítok valami koszos dolgot, ami után látható eredménye lesz a munkámnak, ami jó érzéssel tölt el.

2022. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
82%

18: ezek szerint létezik otthon végezhető "önkínzós" sport is. Mert ugye a 17-es azt írja, hogy nem tud kimenni a lakásból az ilyen...


Pedig nagyrészt suliba is járnak.

2022. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
21%
Lepontoznak mert kifejtem a véleményem. Egy ilyen idióta dolog miatt.
2022. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!