Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdosom magam teli van a...

Vagdosom magam teli van a alkarom vágásokal hogy tündesem el? nagyon meleg van és már pulovert nem birom.

Figyelt kérdés
Vagdosom magam teli van a alkarom vágásokal hogy tündesem el? nagyon meleg van és már pulovert nem birom.
2022. ápr. 25. 18:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
96%
Mi az idióta dolog? Elmondom neked mi az idióta dolog, racionalitást keresni egy patológiás viselkedésben, egy mentális zavarban.
2022. ápr. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
31%

Ez egy betegség tünete. Semmi más

Szakember kell ehhez.

2022. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
62%
Lepontoznak, mert megmondom hogy szakember kell hozzá. Mit vársz, hogy meggyógyulunk helyetted? Még egyszer leíróm akkor, hogy ez ellen te tudsz tenni. Nem lepontozni kell, mert kifejtik a véleményüket.
2022. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
93%
23-assal egyetértek.
2022. ápr. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
76%
Te nem azért lettél lepontozva, mert leírtad, hogy orvosra van szüksége. Te azért lettél, mert ítélkezel, úgy, hogy láthatóan gőzöd sincs, hogy miért falcolnak egyesek.
2022. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
87%

De tudom, de ha leírnám akkor az se tetszene sokaknak. Vannak ismerőseim akiknek van vágások a kezükön. De pár évre rá mindegyik megmondta, hogy bánta, és hogy nem értette miért is csináltak valójában. Ez egy pillanatnyi dolog, ami fellendülésből jön, és felesleges is valójában. Mivel azért vágdosák magukat, mert ezzel szeretnének jellezni a külvilágnak, hogy baj van. Igen, a depresszió egy undorító, és nagxon fájdalmas dolog. De sajnos leíróm mégegyszer, ez ellen senki nem tud csinálni csak ő maga. Ahogy, szükséges hozzá egy szakember is. Gyógyszerek segíthetnek, de mellé nagyon akarni kell. Tudom, mert magam is átéltem, és ha nem jöttem volna ki a sötétből akkor, már lehet nem lennék itt, vagy éppen most is szenvedésben feküdnék, és kilátástalan lenne az életem.


És a depressziót nagy részben saját magának generálja az ember. Azzal kezdődik, hogy minden embert elengedsz az életedből, ahogy lassan a családod, legjobb barátok. Mindenki eltünik. És arra vársz, hogy majd valaki keres, és segít neked. De ezt a lépést is neked kell megtenni. És amint vissza jönnek az emberek, és eltudod engedni a múltat, és a történeteket. Megtudsz bocsátani magadnak is. Nem tudod a múltat vissza fordítani, és ne is akard. Mert az még több fájdalmat okoz.


És lehet ezért bántani, lepontozni stb, mert nyersen fejtem ki a véleményem. De ez az élet, van mikor fáj, van mikor legjobb lenne elengedni, de ezzel sajnos nem lesz semmi jobb, igen is küzdeni kell.

2022. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
66%

Egyszeruen a pofam leszakad hogy valaki igy gondolkodik..;D ha nem ert hozza akkor inkabb zarja be az internetet.


A vagdosas nem figyelemfelkeltes a legtobb esetben hanem fajdalom osszpontositas..


A tobbi meg szora sem erdemes.

2022. máj. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
49%

26

Nekem nem így zajlott a depresszióm. Nyilvan mimdenki magyon akarja, hogy vége legyen. Én pl a tél végét várom mert nekem minden evben téli depressziom van. Szezonalis a depresszióm.

2022. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Vedd le a pulcsit és nyugodj meg...
2022. aug. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nekem nem azon múlik a depressziós fázisom lezajlása, hogy mennyire akarom. Akkor is véget érne ha nem akarnàm. Lezajlik. Az sem gyorsít rajta, ha nagyon akarom.
2022. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!