Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mihez kezdjek, ha öngyilkosság...

Mihez kezdjek, ha öngyilkossági gondolataim vannak?

Figyelt kérdés

Az agyam 4 éve teljesen szita. Egyik gondolatot követ a másik, de sokszor nincs semmi logika köztük. Nem tudok emlékezni, sokszor szavak se jutnak eszembe, nemhogy nevek. Ha elfáradok, akkor ez méginkább így van. Tegnap például beszélgettem egy osztálytársammal, és eszembe jutott egy gondolat, de mire ki akartam mondani elfelejtettem, így belekavarodtam teljesen abba, amit mondtam. Eddigi munkahelyemein mindenki szétszórt, hebehurgya embernek ismert meg.


A lényeg, hogy elkezdtem szoftverfejlesztés tanulni, mondván ahhoz régen volt eszem. A suliban nem voltak komolyabb gondok, mert amíg csak kevésbé összetett, 1 probléma megoldását igénylő feladatot kaptam, addig nagyszerűen teljesítettem, sokszor én voltam a legjobb. De amikor komplett programot kell összerakni, akkor csak kapkodok, újtervezek 100x és nem megy. De azért elmentem szoftverfejlesztő gyakornoknak, hátha menni fog. Nem megy. Megkaptam az első projektem, de sajnos nincs semmi ötletem. Belekezdtem, de rossz az egész.


Az öngyilkossági gondolat is részben emiatt van. Ha otthagyom az egész szoftverfejlesztést, akkor nem lesz olyan munka, amit tudok csinálni. Csak az ilyen nagyon, semmi gondolkodást nem igénylő alja melók maradnak, mert még egy egyszerű bolti eladói munkakörbe is rengeteget hibáztam annó. Rohadt nagy szégyen lesz, hogy semmit se értem el az életben...

2 éven belül ez a 3. munkahelyem, váltsak és menjek egy 4-re? A sulit és a munkát amúgy sem bírom együtt, semmi életem, sose vagyok kipihent, ezt még egészségesen is nehéz bírni, nemhogy mentális betegen. :/


2022. máj. 5. 07:54
1 2
 11/11 hgwell ***** válasza:

#9.

Mosakodj le haver! Rossz uton jarsz!

2022. máj. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!