Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek mi volt a tapasztalata...

Kinek mi volt a tapasztalata poszttraumás stresszzavarból való kigyógyulás során?

Figyelt kérdés
Hogy éreztétek magatokat? A disszociatív, valóságérzékelés eltorzulásával kapcsolatos tünetek különösen érdekelnek, de bármilyen történetet szívesen elolvasok. Hogy jöttetek ki belőle? Mi volt a megoldás? Az önértékeléseteket kellett rendbetenni? Aki az egész gyerkkorát ködösen vagy rettegéssel töltve érzékelte, az hogy emlékszik vissza ezekre a gyógyulás után vagy évekkel később?

2022. máj. 5. 13:51
1 2 3 4 5
 41/41 anonim válasza:

Nekem egy éve diagnosztizáltak poszttraumás stressz szindrómát. Egy súlyos balesetem volt ( első pár nap kérdéses volt hogy túl élem e). Nekem valahogy kiesett egy pár hónap, csak pár pillanatkép maradt meg. Így utólag tünetei maradtak pl figyelem zavar, hangulatingadozás, rémálmok. Én gyógyszeres kezelést nem kaptam viszont jártam

klinikai neuropszichológushoz aki kifejezetten ilyenekkel foglalkozik. Ő jobban tud segíteni mint egy sima pszichológus.

2022. aug. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!