Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi értelme bármilyen életet...

Mi értelme bármilyen életet is élni, ha nincs akivel úgy igazán meg tudnám osztani?

Figyelt kérdés
2022. máj. 24. 13:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
Az életednek nem feltétlen egy másik ember fog értelmet adni.
2022. máj. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Senki nem beszél arról, hogy az ad neki értelmet, csak nincs kivel megosztani.
2022. máj. 30. 16:49
 13/17 Senior Séf ***** válasza:
48%
Való igaz; Az életednek nem feltétlen egy másik ember fog értelmet adni. De igaz társ nélkül meg értelmetlen marad.
2022. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez fordítva van: amíg búval-baszott vagy, addig nem akar senki sem kezdeni veled. Ha egyébként is rendben vagy a világgal akkor jönnek az ilyen sikerek is.
2022. jún. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14. Ezt mondják mindenhol, de nem ezt tapasztaltam, mikor jól vagyok, mindig jön valaki, aztán belehabarodok, mire közli hogy nem akar és ez elég illúzióromboló. Ugyanígy volt hogy depisen találtam szóval ez nem feltétlen így van.
2022. jún. 8. 12:01
 16/17 anonim ***** válasza:
Pont azt támasztod alá amit írtam (14.vagyok). Az hogy rosszul választasz az nem ezen múlik.
2022. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Itt a baj sokkal inkább az, ha már elmegyünk egy szintig onnan fáj, jobb lenne akkor ha bele se kezd és nincs szar időszak.
2022. jún. 8. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!