Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek az kényszerbetegsé...

Szerintetek az kényszerbetegség, ha undorodok az öregektől? Délelőtt még boltba se megyek, mert tele van velük a tesco. Mindig este megyek, ha ők már nincsenek ott.

Figyelt kérdés
Meg az utcán is jó messzire kerülöm őket.
2022. jún. 8. 10:30
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
39%
Ez nem betegseg, ezzel eleg sokan igy vannak 😀 Nekem az a fura aki nem. Ok biztos raernek toporogni
2022. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
71%
Karma izbo bics. Most gyk.n irogatsz,a fiatalok meg tiktokot meg más platformon vannak.akkor te vagy már nekik boomer.erted. fiatalnak hiszed magad,ami csak részben igaz,mert egy 15evesnek már nagyon öreg vagy pl. De egy 45eveshez képest fiatal vagy.de ami az undor részét illeti vhogy megértem,mert sok főleg egyedülálló bácsi büdös,meg sok néni idegroncs és sajnos öregkorra mindenük fáj. Átélték sok rosszat, eltemették szeretteiket és nagyon kevés vidám idős embert, mármint magyart találsz. Én éltem Hollandiában és ott kivitagoztak a nyugdíjasok, nekem ez maradt meg,hogy úgy szeretnék megöregedni. Nekem nm volt lehetőségem a nagyszüleimet megismerni,ezért én türelmes vagyok az idősekkel.de pl Budapesten jobban irritaltak a büdös emberek,vhogy most itt vidéken megszoktam,hogy piacra 10utanmegyek ha megyek mert addigra hazaérnek a nyugdíjasok.amugy ha pl derekaddal lesz bajod akkor másként fogsz tekinteni az idős emberekre,mert még nm tudod milyen ha mindig fáj vmid. ja és igen,az érzelmi intelligenciadat javítani kéne.
2022. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:
20as és 21es ment a zöld kéz. Kimondtátok az igazat.
2022. jún. 8. 21:38
 24/54 anonim ***** válasza:
38%
16# Mi vagy te, boncmester?
2022. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:
Miért lett lepontozva mindenki, aki velem ért egyet?
2022. jún. 9. 16:09
 26/54 anonim ***** válasza:
33%
25: azért mert idősek és fáj nekik az igazság.
2022. jún. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
32%

#22 leírta a lényegi diagnózist. Karma - az működik, ha nem akarod akkor is.


"az érzelmi intelligenciádat javítani kéne"

2022. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
70%
Egyértelműen kényszerbeteg vagy, ezt gyógyszerrel javítják, nem lesz tőle semmi bajod. Most még nem probléma, de amikor te is öreg leszel, majd öngyilkossággal, vagy hogyan oldod meg, hogy ne utáld saját magadat?
2022. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
70%
És árvaházban nőttél fel, nincsenek nagyszüleid, szüleid?
2022. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
62%
Pszichiáter, míg nem lesz súlyosabb.
2022. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!