Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek az kényszerbetegsé...

Szerintetek az kényszerbetegség, ha undorodok az öregektől? Délelőtt még boltba se megyek, mert tele van velük a tesco. Mindig este megyek, ha ők már nincsenek ott.

Figyelt kérdés
Meg az utcán is jó messzire kerülöm őket.
2022. jún. 8. 10:30
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
75%
nem a szivacs szenvedi meg ezt, hanem te mosod szarrá magad pár év alatt - holott a mocsok a lelkedben van, nem a testfelületeden. És az a "20 priviíró" (amiből 2 igaz) is : a gyűlölet, az undor tönkre fog tenni titeket. Legalább nem lesztek "undorító öregek", belefulladtok saját gennyes gyűlöletetekbe.
2022. jún. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:
az undor nem egyenlő a gyűlölettel, nem gyűlölök senkit
2022. jún. 20. 20:16
 43/54 anonim ***** válasza:
29%
42: hagyd, valszeg idősek és azért kötekednek beléd, kérdező. (Na, még egy ok, amiért undort váltanak ki belőlünk az idősek, tisztelet a kivételnek).
2022. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:
Köszi 43as, ment a zöld kéz tőlem. A többi öreg lemínuszolt.
2022. jún. 21. 07:30
 45/54 anonim ***** válasza:
76%

Nem, nem "azért kötekednek belé" - hanem azért próbálják itt sokan észhez téríteni, mert embertelen, torz, és beteg, és SAJÁT MAGÁNAK ÁRT EZZEL.

Te meg 43-as nem álltál kétszer sorba, mikor az észt osztották. Nem az "öregek" véleménye, hogy a kérdező BETEG, hanem aki valamelyest érti, mitől hogyan alakulhat ki "undor"


42 Az undor nem egyenlő a gyűlölettel, de elég nagy gyűlölet van a világgal és saját magával szemben, aki undorodik tkp. bármitől is.


Kezelni kellene kérdező, mert végig szenveded az életed teljesen értelmetlenül.

2022. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:
De mondjuk látom, h sokan kerülik őket a boltban is, ha letéved egy kettő este a boltba.
2022. jún. 21. 19:04
 47/54 anonim ***** válasza:
82%
46 az, hogy "kerülik" fasorban sincs azzal, hogy te undorodsz, és kényszerbetegségre utaló tüneteket mutatsz. Amiről tudsz, hisz a kérdésed nem véletlenül szól erről.
2022. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:
Valójában tudom is meg nem is, nagyon a határon húzódok. Nyilván ez a szivaccsal mosás nincs sokszor, mert a közelembe se engedem őket.
2022. jún. 21. 19:43
 49/54 anonim ***** válasza:
82%
Más kényszeres dolgod is van? Hagyjuk ezt az öregezést, egyébként tudod élni szabadon az életed? Tudsz dolgozni? Vannak barátaid? Tudsz örülni? nevetni? Mert akkor nincs nagy baj.
2022. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, annyiban nem tudom szabadon, hogy kerülgetem őket. Mint egy videójáték. Meg mögöttük se megyek soha, kell legalább 5 méter. Meg a barátnőmnek is megtömtem ezzel a fejét és már ő is kerüli őket. De például a boltban sem veszem el az első terméket, hanem mindig hátulról. Munkahelyemen csak fiatalok vannak. A gyerekeket kifejezetten szeretem és ők is engem. Nem vagyok pedo, de tök simán elvagyok egyrakás gyerekkel is egész nap. Pozitív energiájuk van.
2022. jún. 21. 19:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!