Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió jele lehet ez?

Depresszió jele lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy hete csak ürességet érzek egyik napról a másikra már nem kötött le semmi. A hobbijaim nem dobnak fel és mindig le kell kötnöm magam valamivel nehogy egyedül maradjak az ürességérzettel. Kialakulási tényező nincs,egyik napról a másikra történt meg ez és már több napja tart nagyon idegesitő. Lehet ezt valamivel kezelni vagy akármi mert nagyon unalmas igy élni.

2022. júl. 9. 22:41
 1/6 gagexbabexx ***** válasza:
57%
És ez csak így a semmiből? Azért én ezt még nem nevezném feltétlenül depressziónak, főleg hogy egy hete tart. Nekem is, és mindenkinek vannak olyan napjai, mikor semmihez nincs kedve, vagy kicsit úgy érzi hogy üres minden, de ez normális. Legalábbis egy szintig. Persze te érzed, és ha nem javul akkor kérj segítséget.
2022. júl. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

1-esnek igaza van.


Ez teljesen normális és van ilyen. Akkor lehet ezt depressziónak nevezni ha ez az állapot minimum 3 hónapja fennáll.


Ebből ki fogsz jönni, ne idegeskedj rá :)

2022. júl. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nemeth Kamilla Nora válasza:
35%
Szia szerintem ez nem depresszió mert a depresszió nem ilyen. Az olyan hogy a világon semmi nem vidít fel egèsz nap fekszel nem eszel nem iszol sírsz állandóan. Ez nem depresszió esetleg csak rossz a kedved.
2022. júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Rosssz kedved van. 1 hét kedvetlenség az nem depresszió. Vannak ilyen időszakok nem kell megijedni tőle. Ez épp úgy normális mint a jókedv. Az élet már csak ilyen. Időnként vidámak vagyunk máskor szomorúak vagy kedvtelenek. Majd ha 3 hónapja tart ez az állapot akkor kezdj el aggódni.
2022. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es tudom csak teljesen a semmiből jött és megijedtem.
2022. júl. 13. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem kell megijedni ilyen az élet. Bármi kiválthat ilyet akár az időváltozás is. Érďemes ilyenkor többet pihenni aludni kimerültsegtől is lehet ilyen
2022. júl. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!