Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek beszélhetek a mentális...

Kinek beszélhetek a mentális betegségeimről?

Figyelt kérdés

Legszívesebben mindenkinek elmondanám, hogy bipoláris vagyok. Kinek kell (pl. gyógytornász?), kinek lehet (pl. barátok) elmondani?


Szülők, közeli barátok, partner, munkatársak, távolabbi ismerősök, gyógytornász, szakorvos, sporttársak, bárki...


31/F



2022. júl. 17. 21:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
90%

Én gyógytornász vagyok és úgy gondolom segítheti a munkát ha tudja mivel áll szemben a páciensét tekintve. Mert ha esetleg emiatt máshogy állsz a kezeléshez legalább tudják hogy miért van és megértőbbek.

De összességében én úgy gondolom olyanoknak érdemes elmondani akik meg tudják érteni,máskülönben az illetőt is és téged is frusztrálni fog a meg nem értés. De sajnos kevesen értik min mész igazán keresztül.

2022. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!